Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Альтернативні види онлайн-платежів: три істини для рітейлерів

04.07.2016

Європейські споживачі все частіше використовують альтернативні види платежів для оплати в e-commerce - що робити з цим рітейлерам?

У міру того як європейський ринок електронної комерції продовжує свій стрімкий розвиток, рітейлери витрачають все більше часу думаючи про те, як пристосуватися до різних платіжних переваг європейських споживачів. Часто вони задаються наступними питаннями: «Як німецькі споживачі платять в Інтернеті, які види оплати слід в першу чергу приймати в Нідерландах, і чи можуть італійці використовувати свої дебетові карти в Інтернеті?». Насправді в світі онлайн-платежів існують три основні істини:

По-перше, споживачі вважають за краще «альтернативні» види платежів. У 2015 році 67% платежів в Німеччині - в другому за величиною онлайн ринку в Європі - були бескарточні. Тільки близько 11% онлайн витрат німецьких споживачів оплачувалися з карти. І цей відсоток продовжує знижуватися.

Споживачі в Німеччині вважають за краще використовувати банківські перекази і прямі дебети для здійснення e-commerce платежів. Така тенденція не означає відсутність доступу до карт. Навпаки, кількість карткових платежів в традиційних магазинах зростає на 3% щороку (хоча в Великобританії воно зменшується на 1% в рік). До того ж, в Німеччині в обігу знаходяться близько 38 млн карт. Таку ж картину спостерігаємо і в інших північних європейських країнах.

Той факт, що як споживачі, так і рітейлери активно використовують «альтернативні» види платежів призвів до того, що цей термін починає вводити в оману, і в певних країнах більш доречно було б вживати термін «бажані» платежі.

Друга істина - концентрація, а не різноманітність. Хоча існує понад 200 різних методів оплати, дослідження, проведене PSE, демонструє, що переваги споживачів достатньою обмежені і послідовні.

У Європі 99% електронних онлайн платежів (за ісколюченіем COD) відбуваються за допомогою 10 основних видів оплати і, насправді, для рітейлерів немає сенсу в їх розширенні, так як через кожний наступний вигляд оплати буде проходити не більше ніж 0,1% переказів з усієї Європи.

Третя істина полягає в тому, що прийом платежів через локальні платіжні схеми - не те ж саме, що прийом платежів через Visa і MasterCard. Відхід від платіжних карт і прийом інших видів платежів вимагає серйозних інвестицій у побудову нових операційних баз і сервісів доставки.

Поки більшість платіжних порталів спрощують процес грошових переказів через різні види платежів за допомогою стандартного API, комерційні процеси не завжди є настільки добре інтегрованими, а це значить, що рітейлерам доводиться здійснювати дуже багато додаткових дій для прийому кожного нового виду платежів. У зв'язку з цим, платіжні портали пропонують створювати єдині розрахункові рахунки для рітейлерів, які б спростили прийом різних видів платежів.

Джерело: http://psm7.com/alternativnye-onlajn-...

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
06.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Прийнято закон щодо обміну інформацією та призупинення дії трудового договору Класифікатор професій та кваліфікаційні характеристики об'єднали з Реєстром кваліфікацій: підписано Закон До ДПС будуть подавати інформацію про банківські рахунки не тільки СГД, а та...
10.02.2025
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати, пенсій та прожиткового мінімуму
Більше за темою: Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум – 2025: які розміри та на що вплинуть Розмір мінімальної заробітної плати Парламентарі подали законопроєкт № 12462, яким передбачається підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати та мінімальної пенсії за віком у 202...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
Нове
09.05.2025
Оподаткування доходів ФОП, який одночасно провадить незалежну професійну діяльність
Яким чином нараховується та сплачується ПДФО з доходів, що одночасно отримуються ФОП від діяльності на загальній системі оподаткування та від провадження незалежної професійної діяльності? Відповідно до норм Податкового кодексу (далі – ПК) фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діял...
08.05.2025
Як подати заявку на гранти для переробних підприємств: нагадує Мінекономіки
Грантові програми від Мінекономіки та Держслужби зайнятості: як подати, які строки та кого це стосується? Більше за темою: Бюджетні гранти: як застосовувати різниці з податку на прибуток Мінекономіки погодило ще 21 заявку за програмою «Гранти для переробних підприємств». Після виконання...
08.05.2025
ДПС розроблює підходи щодо врахування особливості ведення господарської діяльності в різних регіонах
Про умови ведення бізнесу, податкове навантаження та ветеранську політику говорили голова ДПС Руслан Кравченко та представники понад 60 підприємств і бізнес-асоціацій. До діалогу також долучився народний депутат Марʼян Заблоцький.  Учасники обговорили стандартні питання від бізнесу – бло...
Кращі матеріали