Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Альтернативні види онлайн-платежів: три істини для рітейлерів

04.07.2016

Європейські споживачі все частіше використовують альтернативні види платежів для оплати в e-commerce - що робити з цим рітейлерам?

У міру того як європейський ринок електронної комерції продовжує свій стрімкий розвиток, рітейлери витрачають все більше часу думаючи про те, як пристосуватися до різних платіжних переваг європейських споживачів. Часто вони задаються наступними питаннями: «Як німецькі споживачі платять в Інтернеті, які види оплати слід в першу чергу приймати в Нідерландах, і чи можуть італійці використовувати свої дебетові карти в Інтернеті?». Насправді в світі онлайн-платежів існують три основні істини:

По-перше, споживачі вважають за краще «альтернативні» види платежів. У 2015 році 67% платежів в Німеччині - в другому за величиною онлайн ринку в Європі - були бескарточні. Тільки близько 11% онлайн витрат німецьких споживачів оплачувалися з карти. І цей відсоток продовжує знижуватися.

Споживачі в Німеччині вважають за краще використовувати банківські перекази і прямі дебети для здійснення e-commerce платежів. Така тенденція не означає відсутність доступу до карт. Навпаки, кількість карткових платежів в традиційних магазинах зростає на 3% щороку (хоча в Великобританії воно зменшується на 1% в рік). До того ж, в Німеччині в обігу знаходяться близько 38 млн карт. Таку ж картину спостерігаємо і в інших північних європейських країнах.

Той факт, що як споживачі, так і рітейлери активно використовують «альтернативні» види платежів призвів до того, що цей термін починає вводити в оману, і в певних країнах більш доречно було б вживати термін «бажані» платежі.

Друга істина - концентрація, а не різноманітність. Хоча існує понад 200 різних методів оплати, дослідження, проведене PSE, демонструє, що переваги споживачів достатньою обмежені і послідовні.

У Європі 99% електронних онлайн платежів (за ісколюченіем COD) відбуваються за допомогою 10 основних видів оплати і, насправді, для рітейлерів немає сенсу в їх розширенні, так як через кожний наступний вигляд оплати буде проходити не більше ніж 0,1% переказів з усієї Європи.

Третя істина полягає в тому, що прийом платежів через локальні платіжні схеми - не те ж саме, що прийом платежів через Visa і MasterCard. Відхід від платіжних карт і прийом інших видів платежів вимагає серйозних інвестицій у побудову нових операційних баз і сервісів доставки.

Поки більшість платіжних порталів спрощують процес грошових переказів через різні види платежів за допомогою стандартного API, комерційні процеси не завжди є настільки добре інтегрованими, а це значить, що рітейлерам доводиться здійснювати дуже багато додаткових дій для прийому кожного нового виду платежів. У зв'язку з цим, платіжні портали пропонують створювати єдині розрахункові рахунки для рітейлерів, які б спростили прийом різних видів платежів.

Джерело: http://psm7.com/alternativnye-onlajn-...

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
15.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня З 5 липня в Україні відновлюється обов’язкове подання статистичної звітності Чи буде 15 липня вихідним днем Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 28.05.2025) ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лис...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
21.05.2025
Критично важливі підприємства до 28 травня мають подати відповідні дані: лист Мінекономіки
Більше за темою: Перелік галузевих та регіональних нормативних актів, якими затверджено критерії визнання підприємств критично важливими в особливий період Зарплатні критерії для бронювання працівників: обчислюємо середню зарплату Мінекономіки в листі від 19.05.2025 № 27-11/37509-07 поінформу...
Нове
18.07.2025
Стартував новий маркетинговий сезон торгівлі зерновими на біржі
З 1 липня 2025 року до 30 червня 2026 року триває новий сезон біржової торгівлі зерновими. Так, на Українській універсальній біржі (УУБ) вже укладено перші контракти, зокрема на постачання 100 тонн пшениці нового врожаю на понад 800 тис. грн. Це свідчить про високу зацікавленість ринку та готовність...
18.07.2025
Як записатися для візиту до ЦОП (електронна черга) через вебпортал ДПС
Розглянемо крок за кроком, що потрібно зробити, щоб через вебпортал ДПС записатися в електронну чергу Центру обслуговування платників. Який алгоритм запису для візиту до ЦОП (електронна черга) через вебпортал ДПС? Згідно з абзацом другим розд. I Примірного положення центру обслуговування платників,...
18.07.2025
В Україні – нові Прем’єр-міністр та Кабмін
Верховна Рада 17 липня 2025 року призначила Прем’єр-міністром України Юлію Свириденко. Верховна Рада 17 липня 2025 року призначила Прем’єр-міністром України Юлію Свириденко. За таке рішення проголосували 262 народних депутати. Під час виступу в Парламенті новопризначена очільниця Уряду ...
Кращі матеріали