Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

8 способів отримати роботу вашої мрії

Редакція

27.04.2017 28 0 0

Іноді ви можете написати відмінне резюме і чудовий супровідний лист, але при цьому так і не влаштуватися на роботу, відгукнувшись на цілий ряд вакансій. Часом ви навіть додаєте до резюме, рекомендаційний лист, але результат залишається тим же...

Добре, що ви щось робите для працевлаштування. Але важливо робити це правильно.

Є речі, які ви не можете контролювати в процесі пошуку роботи. Непрозора система рекрутингу, автоматичні фільтри, які визначають ключові слова замість таланту, ледачі HR-менеджери – з цим ви нічого не можете зробити.

Але є одна річ, яку ви точно можете контролювати: кількість прикладених зусиль.

Якщо ви хочете отримати роботу, не скаржтеся. Не звинувачуйте інших людей. Природно, іноді система несправедлива. Прийміть це як належне і з'ясуйте, як її перемогти. Зробіть все можливе. Зробіть більше, ніж інші кандидати.

Тільки так можна отримати роботу мрії. І ось що вам для цього потрібно зробити.

1. Знайдіть компанію, в якій вам хочеться працювати

Це здається очевидним, але багато претендентів відгукуються на всі вакансії, сподіваючись взяти не якістю, а кількістю. У підсумку рекрутери змушені перебирати купу резюме, щоб знайти гідного кандидата.

Щоб переконати HR-менеджера в тому, що ви найкращий кандидат, необхідно зробити все правильно. Замість того щоб відправляти своє резюме направо і наліво, чітко визначте компанію, у якій хочете працювати, включаючи не тільки умови, але і корпоративну культуру.

2. Уважно вивчіть компанію

Не варто розкидатися фразами на кшталт «Я мрію працювати у вашій компанії». Ви не дізнаєтеся, чи дійсно компанія є місцем вашої мрії, поки повністю її не вивчите. В цьому і полягає різниця між бажанням отримати роботу і прагненням грати важливу роль в колективі.

Поговоріть з людьми, пов'язаними з компанією – знайомими, клієнтами, інвесторами. Вивчіть сторінки компанії і її співробітників у соцмережах. Коли ви знаєте людей, то знаєте і саму компанію.

Визначте, яким чином ви зможете відразу приносити користь компанії.

Багато компаній дивляться на тренінги як на зло. Вони вимагають часу, грошей і зусиль. Ідеальний новий співробітник відразу повинен бути продуктивним.

Якщо ви спочатку не можете справлятися з усіма обов'язками, які пред'являються до вашої посади, слід показати, що ви відразу здатні приносити користь компанії.

Визначте одну або дві речі, за допомогою яких ви зможете з першого робочого дня допомагати бізнесу.

4. Не розмовляйте, а дійте

Покажіть свої вміння. Якщо ви програміст, створіть додаток. Якщо ви менеджер по продажам, розробіть план виходу на новий ринок або опишіть, як ви зможете застосувати маркетингові стратегії, які компанія на даний момент не використовує.

Діями ви можете довести, що знаєте компанію і можете приносити користь. Ваша ініціативність вразить представників компанії.

Обов'язково приходити на співбесіду з домашніми заготовками? Ні, але розроблений план або проект можуть стати для вас великою перевагою перед іншими кандидатами.

5. Використовуйте рекомендації, щоб зміцнити свій статус

Головне в бізнесі – це зв'язки. Багато роблять помилки при підборі персоналу, тому рекомендації надійного людини у цій справі на вагу золота.

Можливо, вам доведеться глибоко вивчати свою професійну мережу, щоб познайомитися з потрібними людьми, але це того варто.

Якщо компанії за вас замовить слівце респектабельний чоловік, це може зіграти ключову роль при ухваленні рішення з приводу вашого працевлаштування.

6. Будьте наполегливі

Не чекайте, поки вам подзвонять із запрошенням на співбесіду. Ви вже визначили, як можете відразу ж приносити користь компанії, тому вам потрібно познайомитися з кимось, хто має вплив на кадрові рішення.

Це обов'язково спрацює, якщо ви доведете цій людині свою користь. Поділіться своїми ідеями, які, на вашу думку, допоможуть розвитку компанії. Багато роботодавці люблять, коли шукачі самі їх знаходять і пояснюють, яку користь можуть принести.

Приміром, можна сказати так: «Ваш сайт хороший, але я можу його поліпшити. Ось список змін, які я внесу в перший місяць роботи. Ось опис того, як ці зміни покращать якість і відвідуваність порталу. А ще я розробив для сайту новий дизайн».

Якщо ви правильно підійдете до людини, він обов'язково зверне на вас увагу, тим більше якщо це представник малого бізнесу. Жоден підприємець не проігнорує людини, яка знає, як поліпшити його бізнес.

7. Оцініть себе

Багато людей відверто погано проводять співбесіди. Особливо власники маленьких компаній. Багато хто робить це просто жахливо.

Тому говоріть прямо. Чітко поясніть, що ви вмієте робити. Розкажіть про своє бекграунді. Не говоріть про те, що ця робота для вас означає. Замість цього поясніть, які вигоди принесе компанії співпраця з вами.

Переконайте представників компанії, що для вас це буде особливий досвід і що вам подобається справлятися з новими викликами. По суті ви повинні продати себе роботодавцю, показавши, що знаєте все про компанії та покращити її роботу.

8. Попросіть найняти вас

Багато людей не проти того, щоб йти на зближення з гідним кандидатом. Крім того, ніхто не любить відкладати рішення на завтра.

Якщо ви точно знаєте, що хочете цю роботу, попросіть взяти вас. Вам нема чого втрачати, але ви можете багато чого домогтися. Якщо ви добре себе зарекомендували, то вас дійсно можуть взяти на роботу.

Щоб здійснити ці дії, необхідно докласти зусилля. До того ж немає жодних гарантій, що це допоможе вам отримати роботу.

Але подивіться на це під іншим кутом. Якщо ви будете робити те ж, що й інші, навряд чи ви зможете працевлаштуватися.

Зважитеся на те, щоб відрізнятися від інших, а потім працюйте над тим, щоб це показати. І тоді вас неодмінно запам'ятають. Це дійсно наблизить вас до роботи вашої мрії.

Джерело: http://hyser.com.ua/community/8-sposo...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали