Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

5 прибуткових видів бізнесу, які можна відкрити за мінімальні гроші

08.08.2016

За останні кілька років взяти кредит на відкриття бізнесу стало нереально. Банки або відмовляють в позиці, або дають його під 60-70% річних. Тому сподіватися при відкритті власної справи потрібно тільки на власні заощадження.

Пропонуємо 5 прибуткових видів бізнесу, які можна відкрити за 50 тис. грн.

Манікюрний салон

На його відкриття потрібно від 35 тис. грн, в залежності від населеного пункту і району, де він буде працювати. Найбільший дохід такі салони приносять, якщо розміщені в бізнес-центрах міст-мільйонників і в торгових комплексах. Однак там і вартість оренди вище.

Якщо просто відкрити манікюрний салон, маючи невеликий досвід в цій справі, то нічого не вийде. Вкладені гроші в салон можуть не повернутися і за два роки. Бажано починати такий бізнес тим, хто працював в цій сфері хоча б 3-4 роки і має свою клієнтську базу. Тоді вкладені гроші можуть повернутися і через півроку.

В місяць чистий прибуток від бізнесу - від 5 до 6 тис. грн. Решта йде закупівлю матеріалів, комунальні послуги та оренду приміщення.

Бажано, щоб в салоні працювало не менше двох найманих працівників. Це дозволяє оперативно обслуговувати клієнтів і більше заробляти перед святами.

Власники манікюрних салонів реєструються у фіскальній службі як підприємці другої групи. Зазвичай так реєструються бізнесмени, які мають грошовий рух до 1,5 млн грн. Вони платять щомісяця 20% від мінімальної зарплати. А також - єдиний соцвнесок - 34,7% від мінімальної зарплати. Однак, зареєструвавшись так, найняти більше 10 осіб не можна.

Ремонт взуття

Не менш 45 тис. грн потрібно для відкриття кіоску по ремонту взуття. З них 10 тис. грн будуть закладені на зарплату шевця, від 3 до 5 тис. грн - на оренду приміщення. Решта під клей, ремонтні матеріали та приладдя.

Ремонт взуття, як і магазини з продажу секонд-хенду, це значно успішніший бізнес, ніж манікюрний салон. Під час кризи люди економлять, намагаються не міняти речі, а ремонтувати старі. Замість покупки однієї футболки, купити три фірмові, але поношені. Якщо економічна ситуація не покращуватиметься, то ці види бізнесу будуть залишатися затребуваними.

Ремонт взуття приносить більше доходів у спальних районах. У Києві чистий щомісячний дохід від ремонту взуття - 8-12 тис. грн. Окупається точка по ремонту взуття за півтора року. Це якщо щодня йдуть замовлення.

Власники такої справи також оформляються, як підприємці другої групи.

Клінінгова компанія

Зазвичай цей бізнес не реєструють офіційно, тому що компанії не мають свого офісу. На виклики виїжджають з дому. Для початку такого бізнесу потрібно створити сайт і купити кілька потужних пилососів і набір професійної хімії.

Раніше цей бізнес можна було почати, вклавши якихось 15-20 тисяч гривень. Після подорожчання долара ситуація змінилася. Навіть стара техніка з-за кордону стала дорожче.

Подібний бізнес вигідно відкривати тільки у великих містах. Там більше попит на такі послуги.

Зазвичай клінінгову компанію замовляють для прибирання офісів в певні дні або для приведення до нормального вигляду елітних квартир, які здають в оренду.

Перепродаж китайських товарів в інтернеті

Цей вид бізнесу рідко реєструють, переважно працюють з дому. Оголошення про продаж товару виставляють на спеціалізованих сайтах і в соціальних мережах.

Це повинні бути нішеві речі. Або це одяг для дівчат, або іграшки. Бажано зрозуміти, що користується попитом і замовити товарів на півтори тисячі доларів. Ще 3-4 роки тому були в тренді забавні речі - шолом з підставкою для банок з пива, якісь дивні сувеніри. Зараз ситуація змінилася. Реальний речовий ринок перемістився на такі ресурси як ОЛХ.

Оскільки націнка і інтернеті на китайські товари менше 60-70%, то окупається такий бізнес за 4-5 місяців.

Ремонт мобільних телефонів

Цей вид бізнесу прибутковий як в районних центрах, так і в великих містах. Він став відомим після того, як на ринку стало більше мобільних телефонів з сенсорними екранами.

У цих телефонів багато хвороб. Основна - це відмова екрану. Часто потрібно міняти батарею. Також популярним стало клеїти плівки на ці гаджети. Багато їхніх власників не вирішуються це самостійно зробити. Йдуть в кіоски з ремонту мобільних телефонів. Платять за це 15-20 гривень.

Для того, щоб організувати такий бізнес, треба найняти людину, що розбирається в мобільних телефонах і планшетах, орендувати приміщення і вміти замовляти деталі з Китаю.

Окупається така справа близько 1-1,5 року. Орієнтовний дохід в місяць - від 7 тис. грн.

Джерело: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу
Всього коментарів 1
Відсортовано:
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
15.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня З 5 липня в Україні відновлюється обов’язкове подання статистичної звітності Чи буде 15 липня вихідним днем Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 28.05.2025) ДПС відповідає на актуальні запитання платників податків: лис...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
16.07.2025
Бізнес і представники Уряду підписали Хартію стійкості людського капіталу
Підписано Хартію стійкості людського капіталу (HCR) – це флагманська ініціатива, покликана об’єднати бізнес, уряд, громадянське суспільство та міжнародних партнерів навколо відновлення й підтримки людського капіталу в Україні. Під час Ukraine Recovery Conference 2025 у Римі Мінекономіки ...
15.07.2025
Судова процедура ліквідації банкрута
Розглянемо, що таке банкрутство, як боржник визнається банкрутом, як відкривається ліквідаційна процедура тощо. Визнання боржника банкрутом – це не лише правовий статус, а й старт складного процесу ліквідації. Ключову роль у цьому процесі відіграє ліквідатор, обраний з числа арбітражних керуюч...
15.07.2025
Роумінговий безвіз України з ЄС набуде чинності з 1 січня 2026 року
Уряд схвалив рішення Комітету асоціації Україна-ЄС про взаємне відкриття сектора роумінга. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 14 липня. Більше за темою: Наказ про використання мобільного зв’язку в господарській діяльності Уряд схвалив рішення Коміте...
Кращі матеріали