Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

3 способи накопичити за рік кругленьку суму, навіть якщо ви марнотрат

05.07.2017

Збирати гроші - непросте завдання, особливо для відчайдушних марнотратників. Але іноді потрібно зробити велику покупку. І в цей момент накопичення були б дуже до речі.

Відкладаємо поетапно

Даний спосіб розрахований на рік, або 52 тижні. Суть зводиться до того, щоб кожного тижня відкладати суму більшу, ніж в попередній раз.

Наприклад, починаєте з 50 гривень. У наступний тиждень відкладаєте 100 гривень, потім - 150, а в останній тиждень року - 2 600 гривень.

В кінцевому рахунку вам вдасться зібрати 68 900 гривень.

Спосіб передбачає, що ви будете регулярно відкладати гроші, не пропускаючи тижні. Якщо це занадто складно, спробуйте зменшити суму або відкладайте гроші щомісяця, а не щотижня.

Купуємо і накопичуємо

Цей простий спосіб дозволяє не тільки збирати гроші, а й уважно стежити за тим, коли і скільки ви витрачаєте. Сенс його в тому, щоб відкладати певний відсоток з кожної покупки.

Наприклад, ви вирішили відкладати 10% з кожної покупки. Новий светр, який коштує 1 500 гривень, принесе в скарбничку 150 гривень. Якщо щомісяця на покупки ви витрачаєте 10 000 гривень, то за 12 місяців накопичення складуть 12 000 гривень.

Ви самі вирішуєте, з яких покупок відкладаєте гроші: from all або тільки з покупок вартістю вище певної суми.

Цей спосіб добре практикувати, маючи банківську карту. Багато банків дозволяють автоматично перераховувати в ваші заощадження суму з кожної покупки.

Перетворюємо шкідливі звички в накопичення

Суть цього способу полягає в тому, що за кожну шкідливу звичку ви відкладаєте в скарбничку фіксовану суму.

Наприклад, ви постійно спізнюєтеся або пропускаєте тренування. За це в скарбничку надходить 20, 100 або навіть 500 гривень. Розмір штрафу ви встановлюєте самі. Головне - зробити це на самому початку і не міняти суму в меншу сторону.

Цей спосіб допоможе швидше відмовитися від шкідливих звичок і одночасно відкладати гроші.

Якщо в місяць шкідливі звички обходяться вам в середньому в 2 000 гривень, то за рік сума накопичень складе 24 000 гривен.

Джерело: http://uainfo.org/

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
20.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Прийнято Закон щодо поновлення перебігу позовної давності Мінфін оприлюднив проєкти професійних стандартів «Головний бухгалтер бюджетної установи» та «Бухгалтер бюджетної установи» ДПС відповідає на актуальні запитання платників податкі...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
05.03.2025
Опубліковано постанову КМУ, якою спрощено процедуру бронювання військовозобов’язаних
Більше за темою: Бронювання працівників: покрокові дії Анулювання бронювання військовозобов’язаних: підстави та умови Звітність із військового обліку та бронювання 5 лютого на сайті Кабміну опубліковано постанову від 28.02.2025 № 233, якою внесено зміни до порядку бронювання війсь...
Нове
22.05.2025
З 1 червня в Дії стане доступним мультишеринг для бізнесу
Отримати весь пакет потрібних документів від клієнта стало можливим у кілька натискань на екрані. Без ксерокопій, файлів та помилок у паперах. Саме так з 1 червня працюватиме новий сервіс для бізнесу – мультишеринг документів у Дії.  Усі цифрові копії необхідних документів надходять одра...
21.05.2025
Наукові парки – нові можливості для бізнесу
Science City – це частина Стратегії цифрового розвитку інновацій WINWIN 2030, що об’єднує науку, освіту та бізнес. Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством цифрової трансформації розробляють новий правовий режим Science City, який має на меті трансформувати наукові парки в суч...
21.05.2025
Яким був фінансовий ринок у 2024 році: звіт НБУ
Основну увагу регулятор приділяє насамперед системно важливим та важливим суб’єктам інфраструктури фінансового ринку, порушення безперервності діяльності яких може бути джерелом системного ризику. Національний банк, дотримуючись принципів прозорості виконання функції з оверсайта, опублікував ч...
Кращі матеріали