Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

3 способи накопичити за рік кругленьку суму, навіть якщо ви марнотрат

05.07.2017

Збирати гроші - непросте завдання, особливо для відчайдушних марнотратників. Але іноді потрібно зробити велику покупку. І в цей момент накопичення були б дуже до речі.

Відкладаємо поетапно

Даний спосіб розрахований на рік, або 52 тижні. Суть зводиться до того, щоб кожного тижня відкладати суму більшу, ніж в попередній раз.

Наприклад, починаєте з 50 гривень. У наступний тиждень відкладаєте 100 гривень, потім - 150, а в останній тиждень року - 2 600 гривень.

В кінцевому рахунку вам вдасться зібрати 68 900 гривень.

Спосіб передбачає, що ви будете регулярно відкладати гроші, не пропускаючи тижні. Якщо це занадто складно, спробуйте зменшити суму або відкладайте гроші щомісяця, а не щотижня.

Купуємо і накопичуємо

Цей простий спосіб дозволяє не тільки збирати гроші, а й уважно стежити за тим, коли і скільки ви витрачаєте. Сенс його в тому, щоб відкладати певний відсоток з кожної покупки.

Наприклад, ви вирішили відкладати 10% з кожної покупки. Новий светр, який коштує 1 500 гривень, принесе в скарбничку 150 гривень. Якщо щомісяця на покупки ви витрачаєте 10 000 гривень, то за 12 місяців накопичення складуть 12 000 гривень.

Ви самі вирішуєте, з яких покупок відкладаєте гроші: from all або тільки з покупок вартістю вище певної суми.

Цей спосіб добре практикувати, маючи банківську карту. Багато банків дозволяють автоматично перераховувати в ваші заощадження суму з кожної покупки.

Перетворюємо шкідливі звички в накопичення

Суть цього способу полягає в тому, що за кожну шкідливу звичку ви відкладаєте в скарбничку фіксовану суму.

Наприклад, ви постійно спізнюєтеся або пропускаєте тренування. За це в скарбничку надходить 20, 100 або навіть 500 гривень. Розмір штрафу ви встановлюєте самі. Головне - зробити це на самому початку і не міняти суму в меншу сторону.

Цей спосіб допоможе швидше відмовитися від шкідливих звичок і одночасно відкладати гроші.

Якщо в місяць шкідливі звички обходяться вам в середньому в 2 000 гривень, то за рік сума накопичень складе 24 000 гривен.

Джерело: http://uainfo.org/

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
01.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 16.06.2025) Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки У Резерв+ з’являться нові можливості отримати автоматичну відстрочку Уряд затвердив зміни до Порядку нарахування Є...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
07.07.2025
Якою буде нова політика для ринку праці: представлено візію до 2030 року
Мінекономіки провело громадське обговорення перших напрацювань розробки Стратегії зайнятості населення України – 2030. Більше за темою: Чи повинен роботодавець займатися пошуком працівників з інвалідністю для виконання нормативу 3 липня 2025 року Мінекономіки провело громадське обговорен...
07.07.2025
Дайджест новин про індустріальні парки за червень
Індустріальні парки в Україні продовжують залучати інвестиції у нові виробництва та розвиток промислової інфраструктури. За минулий місяць у цій сфері відбулося чимало цікавого. Про це – у традиційному дайджесті.  Більше за темою: Облік інвестицій за методом участі в капіталі Індуст...
07.07.2025
ДПС не проводить збори коштів на ЗСУ: шахраї знову розсилають фейкові листи
У разі отримання підозрілих листів радимо: не переходити за будь-якими посиланнями, негайно звернутися до правоохоронних органів, повідомити ДПС будь-яким зручним способом. Державна податкова служба вкотре попереджає бізнес про шахрайську схему вимагання коштів під виглядом допомоги армії. В регіона...
Кращі матеріали