Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

10 способів приходити на роботу вчасно

Редакція

12.10.2016 435 0 0

Хочеш приходити на роботу вчасно, але поки у тебе це виходить далеко не кожен день? Або може бути ти працюєш вдома, але починаєш роботу в різний час і це тебе не влаштовує? Ось 10 способів приходити на роботу вчасно.

1. Усвідом переваги

Перш за все усвідомив переваги, які ти отримаєш, якщо будеш приходити на роботу вчасно. Це може бути гарне самопочуття або бажання зробити більше важливих справ, поліпшити відносини з начальником або підлеглими, підвищити рівень самодисципліни або показати приклад іншим. В принципі не важливо, які саме причини, головне щоб ти усвідомив для себе - навіщо тобі приходити на роботу вчасно. Знання це буде запалювати тебе на подальші дії.

2. Почни відстежувати час

Фізики кажуть, що спостереження за часом стабілізує його. Почни фіксувати час приходу на робоче місце на аркуші паперу. Роби це щодня протягом тижня.

3. Визначись з часом

Дуже важливо визначити, що означає «вчасно». Це повинно бути конкретне число. Наприклад, для мене «вчасно» - це о 9:00. Допускається приходити до 10:00. Якщо вже запізнився після 10, то необхідно зателефонувати і повідомити начальнику, що затримуєшся. У інших людей «вчасно» може бути 9:30, може бути 11:30. Головне, щоб ти визначив цей час для себе і люди, з якими ти працюєш знали, у скільки тебе можна чекати на роботі.

4. Признач граничний термін виходу з дому

Якщо ти влаштувався на роботу раніше, ніж тиждень тому, то ти знаєш, за який час можна дістатися до роботи. Виходячи з цього знання, а також зі знання що таке для тебе «бути на роботі вчасно», визнач у скільки максимально тобі потрібно вийти з дому. Прикидай за песимістичним сценарієм - тролейбуса доведеться довго чекати, перед кільцем будуть пробки, на світлофорах буде червоний. Я, наприклад, знаю, що добираючись на роботу тролейбусом, на це йде від 40 до 50 хвилин. 15 хвилин на «непередбачені» обставини (які трапляються через день :)). «Вчасно» = 9.00, тому граничний термін виходу з дому - 8:00. Під цей час я намагаюся підлаштовуватися. Якщо добираюся на роботу на машині, то час на дорогу - 20-40 хвилин. Граничний термін виходу з дому можна було б поставити 8:15, проте я для зручності орієнтуюся на 8, щоб не перебудовуватися, та й прийти раніше за всіх на роботу ще приємніше, ніж прийти вчасно :).

До граничного терміну потрібно відноситися не як до жорсткого правила, а як до орієнтиру. Нічого страшного, якщо ви вийдите на 10 хвилин пізніше. Нічого страшного, що ви вийдите на 10 хвилин раніше. Цей орієнтир допоможе тобі:

    прийти вчасно

    або

    прийти раніше.

Що набагато краще, ніж:

    прийти вчасно

    або

    спізнитися.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://lifeidea.org/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали