• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Новації в оплаті праці – 2019

29.12.2018 789 0 1

Збалансовуємо час роботи та відпочинку 2019 року
Складаємо графік відпусток у бюджетних установах
Практика розробки положень колдоговору щодо оплати праці
Нюанси оплати праці в держорганах: підказка для укладення колдоговорів
Колдоговір медзакладу: ураховуємо галузеві особливості оплати праці
Трудовий чи цивільно-правовий: який договір і коли застосовувати

Закон від 23.11.18 р. № 2629-VІІІ «Про Державний бюджет України на 2019 рік» (далі – Закон № 2629) передбачає особливості в оплаті праці та стимулюванні працівників, а також надання встановлених законодавством пільг і гарантій деяким категоріям осіб. Розглянемо детальніше, на що саме слід очікувати в новому році.

Закон № 2629, як і закони про Держбюджет за попередні роки, передбачає особливості застосування деяких норм протягом року.

Ідеться про п. 4 Прикінцевих положень Закону № 2629, в якому наведено перелік законодавчих норм, що застосовуватимуться в порядку та розмірах, установлених Кабміном, з урахуванням наявних фінансових ресурсів державного та місцевих бюджетів. Як і в бюджеті 2018 року, фінансові ресурси бюджету Фонду соціального страхування до уваги не беруться.

Це означає, що передбачені відповідними законами норми стосовно виплат та пільг надаватимуться саме в тому обсязі, який дозволяють фінансові ресурси. Водночас слід дотримуватися урядових документів, згідно з якими визначеним особам надаються деякі преференції.

Крім того, згідно з цим розділом Закону № 2629 призупинено дію протягом 2019 року низки норм законодавства, зокрема стосовно оплати праці деяких категорій осіб.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали