• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Колдоговір медзакладу: ураховуємо галузеві особливості оплати праці

29.12.2018 487 0 1

Колективний договір: галузеві особливості оплати праці

Пропонуємо розглянути особливості оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та соціального захисту та як вони можуть фіксуватись у локальному колдоговорі установи.

Основним «зарплатним» документом, на якому мають базуватися локальні положення колдоговору щодо оплати праці працівників медзакладу, є Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджені спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.05 р. № 308/519 (далі – Умови № 308/519).

Зауважимо, що в п. 1.1 цих Умов передбачено можливість установлення додаткових умов оплати праці, передбачених відповідними нормативними актами, якщо йдеться про заклади, підпорядковані окремим держорганам.

Додамо: не заборонено надавати преференції з оплати праці тим працівникам, які надають, зокрема, медичні послуги на підприємстві. Наприклад, у колдоговорі структури, що належить до відання «Укрзалізниця», а саме об’єднання «Південно-Західна залізниця», передбачено преміювання коштом об’єднання працівників медичних амбулаторій.

Однак ми звернемо увагу на особливості оплати праці саме медичних працівників.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали