Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Збільшено кількість карток аналітичного обліку, які мають складатися бюджетними установами

28.08.2017 650 0 0

Наказом Мінфіну від 29.06.17 р. № 604 затверджено нові форми карток і книг аналітичного обліку для установ державного сектора та порядок їх складання. Дію наказу Держказначейства від 06.10.2000 р. № 100 (далі – Наказ № 100), яким було затверджено старі форми та порядок, скасовано.

Перезатвердження форм аналітичного обліку відбулося в рамках реформи бухобліку в держсекторі, зокрема запровадження нових стандартів бухобліку.

На відміну від Наказу № 100, кількість форм, затверджених Наказом № 604, зросла. Зокрема, їх перелік доповнено двома позиціями: Картка аналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг) та Картка аналітичного обліку фінансових доходів (відсотків, роялті, дивідендів). Тож розглянемо особливості їх заповнення.

Як зазначено в п. 8 Порядку, затвердженому Наказом № 604, Картка аналітичного обліку доходів від реалізації продукції (робіт, послуг) ведеться окремо за такими видами доходів:

  • плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю;
  • доходи від додаткової (господарської) діяльності;
  • плата за оренду майна бюджетних установ;
  • доходи від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна).

Як бачимо, до такої картки заносяться дані про нарахування та фактичне надходження власних надходжень бюджетних установ, які згідно зі ст. 13 Бюджетного кодексу належать до першої групи.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали