• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відображення відпусткових у формі № 1ДФ

26.06.2019 500 0 1

Як піти у відпустку у 2019

Оплата праці за професіями та галузями: запитання-відповіді (частина сьома)

Питання планування і надання відпусток, а також розрахунку відпусткових були детально розглянуті в «Оплата праці за професіями та галузями: запитання-відповіді» (випуск шостий). У цій консультації розповімо, як відобразити відпусткові в податковому розрахунку за формою № 1ДФ.

Як визначено в абзаці другому п. 5 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.02 р. № 228, установи мають право брати бюджетні зобов’язання витрачати бюджетні кошти на цілі та в межах, установлених затвердженими кошторисами, планами асигнувань загального фонду бюджету, планами надання кредитів із загального фонду бюджету, планами спецфонду.

З огляду на зазначене і на те, що виходу працівника у відпустку передують видання наказу та виплата відпусткових, витрати на які передбачаються кошторисом на відповідний рік, слід вважати, що бюджетні зобов’язання мають братися в тому періоді, в якому настає відповідна подія.

Нормами Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держстату від 13.01.04 р. № 5 (далі – Інструкція № 5), передбачено, що оплата, а також суми грошових компенсацій у разі невикористання щорічних (основної та додаткових) відпусток та додаткових відпусток працівникам, які мають дітей, у розмірах, передбачених законодавством, розглядаються з метою оподаткування як заробітна плата платника податку.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали