• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Податкова накладна на імпортні послуги: чи вносити до єдиного реєстру?

Ольга Целуйко

29.10.2014 581 0 0

Чи потрібно реєструвати в Єдиному реєстрі податкову накладну, яку виписує покупець на послуги, отримані від нерезидента?

Резидент – платник ПДВ, який отримує від нерезидента послуги, місце постачання яких розташоване на митній території України, складає податкову накладну із зазначенням суми нарахованого ним ПДВ. На підставі цієї накладної суми податку відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна складається в одному примірнику і залишається в отримувача послуг – платника податку (п. 208.2 Податкового кодексу, далі – ПК).

Реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають (п. 11 підрозд. 2 розд. ХХ ПК):

  • податкові накладні, у яких сума ПДВ перевищує 10 тис. грн.;
  • податкові накладні, виписані при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів і товарів, увезених на митну територію України (незалежно від указаної у них суми ПДВ).

Водночас відповідно до п. 4 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.10 р. № 1246, не підлягають реєстрації податкові накладні, які не видаються покупцю та залишаються у продавця.

У даній ситуації податкова накладна залишається в особи, яка її оформила, тому включати її до Єдиного реєстру не потрібно.

Коментарі до матеріалу

Оформити передплату на розділ «Агро»

Надійні рішення з бухобліку, податках і праву

2936 грн. / рік

Купити

Кращі матеріали