Що змінилося в новій формі податкової накладної та розрахунку коригування
Із цієї статті ви дізнаєтеся: про зміни, які відбудуться у порядку запов-нення, а також у формах податкової накладної та розрахунку коригування до неї (далі – ПН, РК) із 1 грудня поточного року.
Наказом Мінфіну від 17.09.18 р. № 763 внесено зміни до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.15 р. № 1307, а також викладено в новій редакції форми ПН та РК (далі – Наказ № 763, Порядок № 1307).
Цей наказ набуває чинності з 1-го числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування. Наказ № 763 був опублікований в «Офіційному віснику України» від 06.11.18 р. № 85. Отже, оновлені форми ПН і РК та зміни в порядку їх заповнення почнуть діяти з 1 грудня 2018 року. Тобто в листопаді застосовують ще старі форми ПН та РК.
Виняток: абзац другий п. 6 і п. 8 Порядку № 763, які набувають чинності з 01.01.20 р. (у цих пунктах ідеться про підсумкові ПН, які складаються у разі постачання товарів за готівку неплатникам ПДВ).
Розглянемо докладніше, що змінилося у заповненні ПН та РК.
Новий реквізит «Податковий номер платника податків або серія (при наявності) і номер паспорта» з’явився у заголовній частині ПН. Мається на увазі, що тут:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року