Критерії ризиковості платника ПДВ: як позбутися цього статусу
Блокування ПН/РК – 2020: що необхідно знати аграріям
Із цієї статті ви дізнаєтеся: у яких випадках і в якому порядку комісія органу ДПС приймає рішення про відповідність суб'єкта господарювання (далі – СГ) критеріям ризиковості платника ПДВ.
Що можна зробити на практиці: подати до органу ДПС документи для прийняття комісією рішення про виключення СГ з переліку ризикових платників ПДВ. Якщо це не допоможе – подати скаргу до ДПС України (див. зразок).
Реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ПН/РК, ЄРПН) зупиняється, якщо платник ПДВ, який відправив ці ПН/РК на реєстрацію, відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податків (п. 6 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 11.12.19 р. № 1165, далі – Порядок № 1165).
Іншими словами, платник може бути визнаний ризиковим за декількома критеріями, але вистачить і одного, щоб його ПН/РК були заблоковані.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року