Отримання потомства рослиноїдних риб: особливості документального оформлення
Із цієї статті ви дізнаєтесь: про особливості документального оформлення процесу інкубації ікри і отримання з неї личинки для зариблення вирощувальних ставів.
Підготовка плідників до нересту
Перш за все нагадаємо, що нерест риб – це процес відкладання ікри самицями з подальшим заплідненням їх молочком самців. Підготовка плідників рослиноїдних риб до нересту починається із розвантаження зимувальних ставів із плідниками та їх посадки у спеціальні переднерестові стави площею 0,1–0,2 га. Також проводиться бонітування ремонтно-маточного поголів’я, його розподіл за видами та статтю.
Загальна наявність стада плідників, в тому числі і рослиноїдних риб, фіксується головним рибоводом (рибоводом) у Відомості про наявність маточного поголів’я (за видами риб) (форма № А-03, затверджена наказом Мінагроподу від 19.06.12 р. 362, далі – Наказ № 362), яка складається у двох примірниках. У відомості окремо за племінними самками і самцями вказують:
- у графах 1–5 – дані про вихід риби із зимівлі: вік, кількість (шт.), загальну масу (кг), % виходу, середній приріст за літо (кг);
- графах 6–8 – вік риби, переведеної з інших груп, її кількість (шт.) та масу (кг);
- графах 9–11 – дані про куплені чи отримані в обмін плідники, їх вік, кількість (шт.) та масу (кг);
- графах 12 та 13 – загальну кількість отриманої риби (шт. та кг);
- графах 14–29 – кількість вибулих плідників даного виду у розрізі різновікових груп;
- графах 30–31 – дані щодо наявності маточного поголів’я (шт. та кг).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року