Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Вартісні показники у податковій накладній: округляємо правильно

ДФС у листі від 10.08.2016 р. №17270/6/99-99-15-03-02-15 зазначає, що усі графи податкової накладної, що мають вартісні показники, заповнюються у гривнях з копійками. Це передбачено п. 4 Порядку № 1307.

При цьому п. 16 Порядку № 1307 визначено, що графа 7 «Ціна постачання одиниці товару/ послуги без урахування ПДВ» податкової накладної заповнюється у гривнях з копійками, якщо інше не передбачено чинним законодавством.

У той же час обмеження щодо кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначаються у графі 6 ПН, Порядком не визначено.

Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику вважається така кількість, якої достатньо для правильного розрахунку вартісного показника у рядках V - IX податкової накладної.

Якщо внаслідок добутку показників граф 6 та 7 ПН отримується число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, розрахунок вартісного показника вважається правильним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знака після коми округлення не призводить до збільшення такого знака на «1» (одиницю).

 


 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали