Реєстрація товарно-транспортних накладних при відвантаженні алкогольних напоїв не з акцизного складу
Товарно-транспортні накладні заповнюються суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, що мають ліцензії на виробництво та/або торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями, під час відвантаження спирту етилового та алкогольних напоїв з акцизного складу
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ
від 24.07.2018 р. №3249/6/99-99-12-01-02-15/ІПК
Щодо реєстрації товарно-транспортних накладних в Єдиному реєстрі товарно-транспортних накладних при відвантаженні алкогольних напоїв не з акцизного складу
Державна фіскальна служба України розглянула лист Товариства про отримання індивідуальної податкової консультації щодо реєстрації Товариством товарно-транспортних накладних в Єдиному реєстрі товарно-транспортних накладних на переміщення алкогольних напоїв (пива, сидру та перрі), якщо відвантаження такої продукції здійснюється не з акцизного складу та повідомляє таке.
У запиті Товариство зазначає, що має відповідні ліцензії та здійснює продаж оптових партій алкогольних напоїв, зокрема: пива, сидру та перрі (без додавання спирту).
Відповідно до п. 10 Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2013 року №806 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру товарно-транспортних накладних на переміщення спирту етилового та алкогольних напоїв і Порядку ведення Єдиного державного реєстру витратомірів - лічильників обсягу виробленого спирту етилового» (зі змінами) (далі - Постанова 806) - товарно-транспортні накладні заповнюються суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, що мають ліцензії на виробництво та/або торгівлю спиртом етиловим та алкогольними напоями, під час відвантаження спирту етилового та алкогольних напоїв з акцизного складу.
Враховуючи зазначене, Постанова 806 стосується лише суб’єктів господарювання де є акцизний склад.
Відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.
Коментарі до матеріалу