Додаток 2: заповнюємо та виправляємо помилки
Декларація з ПДВ: заповнення та виправлення помилок
У консультації розповімо, коли потрібно заповнити додаток 2 до декларації з ПДВ (далі – декларація) та як правильно це зробити, наскільки важливо наводити показники в таблиці 2 у хронологічному порядку. Також ми розберемося, як виправити помилку в цьому додатку.
Як видно з форми декларації, додаток 2 подається, якщо в декларації заповнено рядок 21. Тобто якщо платник ПДВ задекларував суму від’ємного значення, яка включається до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду. Така сума відображається в рядку 16.1 наступної декларації.
Додаток 2 складається із трьох таблиць, причому друга та третя заповнюються правонаступниками у випадку реорганізації платника ПДВ. Розглянемо особливості заповнення цих таблиць докладніше.
Тут розшифровується від’ємне значення ПДВ, яке включається до податкового кредиту наступного звітного періоду, тобто значення рядка 21.
Таблиця 1 складається з п’яти граф, у яких указуються:
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року