Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Мінімальне податкове навантаження на 1 га

07.07.2020 16015 9 12

Революційні зміни для аграріїв уже на старті! Встигніть долучитися до обговорення.

Звертаємо увагу агровиробників, що 13-17 липня 2020 року у Верховній Раді має бути розглянутий Законопроєкт № 3131 про мінімальне податкове навантаження на 1 га!

10.07.2020 р. о 14:00 ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та профільні агроасоціації запрошують на обговорення цього нашумілого Законопроєкту на онлайн-конференції.

Трансляція відбудеться на цій сторінці 10.07.2020 р. о 14:00.

Законопроєкт № 3131 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції» спрямований на боротьбу з тіньовим ринком агросектору шляхом введення контролю за мінімальним податковим навантаженням на 1 га. Тіньовий обробіток землі породжує непаритетні умови конкуренції між «тіньовиками» та легальними агровиробниками, це призводить до втрат надходжень податків до бюджету, а також подальшого зростання частки землі, що знаходиться в тіньовій обробці. Це явище торкнулося приблизно 40 % всіх с/г земель.

Мета заходу:

  • допомогти агровиробникам розібратися в суті Законопроєкту № 3131, що був суттєво доопрацьований протягом місяця за результатами обговорень у профільних асоціаціях;
  • представити калькулятор, що допоможе швидко визначити податкове навантаження на 1 га фактичне та мінімальне, передбачене в Законопроєкті № 3131;
  • отримати зауваження від сумлінних платників щодо необхідних правок до Законопроєкту № 3131.

Не залишайтеся осторонь та скористайтеся можливістю висловити свою думку, надати зауваження та пропозиції для удосконалення Законопроєкту № 3131, який буде винесений на голосування вже наступного тижня!

Ініціатори заходу:

  • Громадська організація «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» та профільне видання «БАЛАНС-АГРО»
  • ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» (ГС «ВАР») є добровільним, неурядовим об’єднанням, заснованим в червні 2014 року. Понад 800 членів середніх і малих агровиробників мають по всій Україні 3,5 млн га землі в обробці.

Організатори обговорення:

  • Електронне видання Uteka.ua
  • Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) — об’єднання передових агропромислових компаній України. У 2020 році УКАБ впевнено утримує статус асоціації № 1 в АПК України, об'єднуючи понад 100 знакових представників галузі – агрокомпаній та постачальників сільгоспресурсів, націлених на подальший розвиток вітчизняного бізнесу.

Доповідач: Ольга Богданова — практикуючий сертифікований аудитор, партнер компанії Crowe Erfolg Ukraine та Crowe A&A Ukraine (член Crowe Global), заступник голови Податкового комітету при ТПП, голова Наглядової Ради Палати податкових консультантів, заступник голови по питаннях оподаткування Всеукраїнської Аграрної Ради, голова ревізійної комісії Міжнародної спілки польських підприємців в Україні, член Громадської Ради при ДПС, член Експертної Ради при Мінфіні.

Ідея спільного обговорення законопроєктів між бухгалтерами, власниками агробізнесу, представниками комітетів ВР покладена в основу роботи Громадської організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб».

Такий підхід до обговорення проблем дозволяє зміцнити позиції бухгалтера на підприємстві, реалізувавши при цьому цілі й завдання трьох сторін: держави, платника податків і бухгалтера.

Підсумки роботи обговорення, з переліком проблемних питань і можливими шляхами їх вирішення, будуть передані в комітети ВР.

Калькулятор — 3131 Д.xlsx
Завантажити
TP 3131-д.docx
Завантажити

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 9

Оформити передплату на розділ «Вебінари»

Вебінари, на яких авторитетні експерти-практики розкривають та пояснюють актуальні теми та зміни

6000 грн. / рік

Купити