Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Верховна Рада прийняла в цілому Закон щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності

13.05.2022 76 0 0

Прийнятий Закон про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності (реєстр. №7282) передбачає створення нового спеціального виду містобудівної програми - «Програма комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини)» - обласна або місцева програма відновлення територій, яка визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає комплекс заходів для забезпечення відновлення території відповідної області, території територіальної громади (її частини), яка постраждала внаслідок збройної агресії проти України або в якій сконцентровані соціально-економічні, інфраструктурні, екологічні чи інші кризові явища. Програма комплексного відновлення не належить до містобудівної документації».

Законом передбачається врегулювати питання у містобудуванні, які необхідні для вирішення нагальних проблем, викликаних війною. Зокрема:

  • розміщення, у тому числі будівництва, будівель і споруд, призначених для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, які втратили житло внаслідок бойових дій;
  • переміщення (евакуації) виробничих потужностей підприємств із зони бойових дій;
  • спрощення будівництва окремих об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в умовах воєнного стану;
  • створення передумов для комплексного відновлення населених пунктів (територій), які постраждали внаслідок війни.

https://www.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали