Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Спрощено порядок отримання інформації з держреєстру речових прав на нерухоме майно

19.07.2019 426 0 0

Кабмін спростив порядок отримання інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Постановою № 599 від 26.06.2019 уточнено Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно викладено в новій редакції.

Зокрема, зменшено перелік документів, які необхідно подати для державної реєстрації права власності на об'єкт незавершеного будівництва, що підлягає приватизації.

Після набрання чинності вищевказаної постанови необхідно буде подати:

  • копію наказу ФДМУ про включення об'єкта незавершеного будівництва до переліку об'єктів державної власності, що підлягають приватизації;
  • копію наказу державного органу приватизації про прийняття рішення про приватизацію такого об'єкта;
  • технічний паспорт на об'єкт незавершеного будівництва.

Чинна редакція Порядку передбачає необхідність подання також документу, що посвідчує речове право на земельну ділянку під таким об'єктом (крім випадків, коли речове право на земельну ділянку вже зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно або коли за рішенням державного органу приватизації продаж об'єкта незавершеного будівництва здійснюється під розбирання без земельної ділянки).

Оновлений Порядок надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно визначає не лише умови, підстави та процедуру надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про зареєстровані речові права, обтяження речових прав, об'єкти та суб'єктів таких прав/обтяжень, а й про осіб, що отримували інформацію з Державного реєстру прав, права та обов'язки суб'єктів, що є учасниками зазначеної процедури.

За надання інформації з Державного реєстру прав справляється адміністративний збір (у випадках, передбачених законом). Такі дані з реєстру надаються незалежно від місцезнаходження нерухомого майна.

https://www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали