Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рада попередньо схвалила зміни щодо усунення податкової дискримінації ФОПів

05.02.2020 578 0 0

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №2166 про внесення змін до ЗУ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників ЄСВ. Відповідне рішення підтримали 366 народних депутатів України.

Законопроект №2166 про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників передбачає удосконалення норм чинного законодавства України щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Так, законопроект передбачає звільнення від ЄСВ осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, а саме наукову, літературну, артистичну, художню, освітню або викладацьку, а також медичну, юридичну практику, в тому числі адвокатську, нотаріальну діяльність, або особи, які провадять релігійну діяльність, іншу подібну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності, за умови взяття їх на облік фізичних осіб – підприємців та провадження ними одного виду діяльності одночасно.

rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали