Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи мають право податківці під час проведення перевірок вимагати від платників податків, проведення інвентаризації ТМЦ?

13.10.2021 25 0 0

Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє, контролюючі органи (податкові органи) мають право вимагати під час проведення перевірок від платників податків, що перевіряються, проведення інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів, зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки (ст. 20.1.9 ПКУ).

Якщо платник податків (його посадові особи або особи, які здійснюють готівкові розрахунки та/або провадять діяльність, що підлягає ліцензуванню) відмовляється від проведення відповідно до вимог ПКУ інвентаризації основних засобів, товарно-матеріальних цінностей, коштів (зняття залишків товарно-матеріальних цінностей, готівки), то може бути застосовано адміністративний арешт майна платника податків (п.п. 94.2.8 п. 94.2 ст. 94 ПКУ).

https://sumy.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали