Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Підписано Меморандум стосовно впровадження програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади»

Меморандум стосовно впровадження програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) підписано між Державним агентством з питань електронного урядування України та Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Підписання відбулося 3 червня в рамках презентації цієї нової спільної програми за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

«Швейцарія тісно співпрацює з Урядом України і, зокрема, з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Для нас вже стало доброю традицією кожного місяця відкривати та запускати новий проект. Проект з електронного урядування – дуже своєчасний для України. Спільна програма, яку ми сьогодні презентуємо, сприятиме покращеному доступу та вищій якості послуг, що надаються громадянам органами влади на обласному і районному рівні із використанням інструментів електронного урядування. Це допоможе скоротити час і зменшити вартість надання послуг, підвищить прозорість, мінімізує корупційні ризики та забезпечить рівні можливості в отриманні послуг для міського і сільського населення», - зазначив директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані.

За його словами, програма EGAP спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні.

«Сьогодні ми офіційно розпочинаємо наш спільний проект «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади». Була проведена якісна підготовка до запуску цього проекту та до відбору пілотних регіонів. Дуже важливо, що проект містить загальнонаціональну і регіональну складові та повною мірою відповідає пріоритетам державної політики у сприянні розвитку електронного урядування в країні», - зауважив голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко. Він також додав, що відібрані в рамках підготовки до проекту регіони вже мають певний досвід електронного урядування, зокрема, у сфері надання адміністративних послуг.

Так, партнерськими регіонами програми визначені Дніпропетровська, Одеська, Вінницька та Волинська області.

Довідка

Програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP) фінансується Швейцарською Конфедерацією та буде реалізована в 2015-2019 роках. Загальний бюджет програми EGAP складає 4,3 млн. швейцарських франків. В рамках Програми проводитиметься навчання представників органів влади усіх рівнів та представників громадськості з використання інструментів електронного урядування.

Цільові групи Програми:

- на місцевому рівні: громадяни з партнерських регіонів, місцеві громадські організації, представники органів місцевого самоврядування, місцеві ЗМІ;

- на регіональному рівні: представники органів влади, університети та регіональні інститути Національної академії державного управління при Президентові України в партнерських регіонах, обласні центри перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, регіональні громадські організації;

- на загальнодержавному рівні: Державне агентство з питань електронного урядування, Адміністрація Президента, Комітет Верховної Ради з питань інформатизації і зв'язку, всеукраїнські асоціації органів місцевого самоврядування.

Виконавці програми: Фонд Східна Європа та Фонд InnovaBridge у співробітництві з компанією SoftXpansion, Національною академією державного управління при Президентові України та Асоціацією «Міста електронного врядування».


Джерело: http://www.minregion.gov.ua/news/pidp...

Також по темі:

http://interfax.com.ua/news/political...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали