Яку зарплату хочуть отримувати українці (опитування)
15.06.2017 157 0 0
Яку суму озвучувати на співбесіді, щоб «не перегнути палицю» і при цьому не знизити свою планку, знає не кожен.
В результаті з'ясувалося, що 60% учасників опитування працюють, але готові до кращих пропозиціями. Кожен п'ятий активно шукає роботу, і стільки ж не розглядають пропозиції від роботодавців.
Велика частина опитаних згодні на надбавку до поточної зарплати в 30% - у крайньому випадку, 39% погодилися з цим твердженням. Кожен п'ятий згоден розглядати пропозиції від роботодавців, які на 50% більше його нинішнього заробітку. Практично стільки ж здобувачів шукають в новій роботі не зарплату, а й мрію - і готові погодитися на ті ж фінансові умови, якщо їм запропонують більш цікаві умови роботи.
Втім, якщо робота цікава, здобувачі готові тимчасово відкласти свої фінансові інтереси - роботу своєї мрії, але з тими ж фінансовими умовами віддали перевагу 30%. Що цікаво, в порівнянні з попереднім відповіддю, вдвічі більше виявилося тих, хто погодився на меншу суму, оскільки на нинішній роботі все так набридло, що нова знадобилася просто терміново.
Головна таємниця для роботодавців - на що орієнтуються здобувачі при формуванні рівня бажаної зарплати. 38% учасників опитування зазначили, що орієнтуються на свій професійний рівень, майже 30% займаються аналітикою - проглядають вакансії і резюме. Кожен десятий просто додає певну суму до своєї зарплати, а 14% узгоджують свої фінансові побажання з витратами.
Цікавий факт - кожен десятий готовий проявити гнучкість і прямо на співбесіді змінити свої зарплатні побажання.
Непохитність у зарплатному питанні властива тільки 14% опитаних - вони навіть не розглядають вакансії, які не відповідають їхнім побажанням. Ще 38% готові розглянути таку пропозицію, але як запасний варіант. Практично стільки ж відправлять своє резюме роботодавцю в надії на те, що можна буде все обговорити на співбесіді. І тільки 13% готові відправити резюме в компанію своєї мрії, щоб домовлятися не стільки про зарплату, скільки в надії на відмінну позицію в резюме.
Половина опитаних готові відгукнутися на вакансію без зарплати, тому що сподіваються домогтися потрібної оплати праці на співбесіді. Ще 27% готові це зробити, якщо чули хороші відгуки про компанію. 6% претендентів не хочуть витрачати час на компанії, які не вказують зарплату у вакансіях, а у 5% учасників опитування немає довіри до таких «анонімам».
Джерело: http://hyser.com.ua/community/206919-...
Коментарі до матеріалу