Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Як стати багатим в Україні: 6 головних правил

Редакція

22.06.2016 4602 0 1

Економіст проаналізував найпопулярніші поради з інтернету і наблизив їх до українських реалій.

1. Відкладайте десяту частину свого заробітку.

Це хороша порада, хоча і дуже стара і свого часу вона була дуже популярна серед протестантів Західної Європи і США. Вважається, що клан Кеннеді стали дуже багатим, тому, що бабуся Кеннеді була ощадливою жінкою і зібрала величезні статки, а не тому, що її чоловік грабував поштові диліжанси, які перевозили гроші і, в кінцевому підсумку, його за це і повісили.

2. Вигідно інвестуйте частину своїх коштів. Не будуйте повітряні замки, коли мова заходить про гроші, раціональна людина завжди зважує ризики.

Чим більше ризику, тим більше доходу - це факт. Тому валютні спекуляції дійсно в Україні час від часу приносять великий дохід. Але якщо вчасно не зупинитися і скупити багато дорогого долара, то потім можна з ним довго сидіти в очікуванні потрібного курсу. Те ж саме і з банківськими депозитами. Високий відсоток дають банки, де ризик введення тимчасової адміністрації високий. Якщо чи ж банк має мінімальні ризики, що його спустошать, то і ставки по депозиту там жахливо низькі.

3. Економте час і використовуйте його максимально ефективно. Адже час - гроші, а також один з кроків до фінансової свободи. Той, хто вміє правильно організувати свій день, може багато чого досягти.

Дійсно, дуже важливо правильно розставити пріоритети. Наприклад, зовсім не варто бігати на Майдан, коли він тільки почався - це марна трата часу. А ось коли вже стало зрозуміло, хто переможе, потрібно було діяти швидко: познайомитися з потрібними людьми, примкнути до переможців і забезпечити собі тепле місце біля держкормушки.

4. Будьте оптимістом і спілкуйтеся з везучими людьми. Мислите позитивно, але при цьому не забувайте про можливі труднощі. Дотримуйтесь порад багатих людей.

Сьогодні в Україні популярний жарт: песиміст - це оптиміст, який послухав українські економічні новини. З іншого боку, кризи не бувають постійними, так що потрібно бути готовим не тільки до кризи, а й до економічного підйому. В історії України були випадки економічного підйому. А, отже, була можливість заробити гроші, частина зберегти, частина приховати, і таким людям простіше пережити і революцію, і нова криза. Так що з оптимізмом чекаємо нового економічного підйому. Якщо ніяких несподіванок не станеться, можна очікувати, що економічне зростання в Україні почнеться після 2026 року.

5. Не зациклюйтеся на багатстві, пам'ятайте про здоров'я, любов і відпочинок. Проводьте час з сім'єю.

Дійсно, якщо в українця хороша і любляча сім'я, кар'єру і бізнес робити простіше. При цьому завжди є можливість інвестувати гроші в майбутнє дітей, щоб вони були продовжувачами бізнесу. Заодно можна подумати про еміграцію з сім'єю в інші країни, де, звичайно, "Гідність" не така, як у нас, зате є стабільність, нормальна робота, висока зарплата і прогнозоване майбутнє.

6. А ось найголовнішого правила, що застосовується до українських реалій, в Мережі знайти не вдалося.

Але ж воно є основним для успішного бізнесу в нашій країні! Звучить воно так: "Потрібно вкрасти якомога більше грошей, бажано з держбюджету, щоб потім можна було відкупитися від перевіряючих і судів. А потім стати депутатом або міністром, і стільки відкласти" на старість ", щоб і праправнуки купалися в багатстві і скаженіли з жиру ".

Джерело: http://kp.ua/economics/542965-kak-sta...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали