Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Кабмін скоротив термін дії «жовтих» COVID-сертифікатів

25.11.2021 60 0 0

Кабінет міністрів України в чотири рази скорочує термін дії «жовтих» COVID-сертифікатів. Тепер він діятиме протягом 30 днів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на засідання уряду.

«Також змінено термін дії «жовтого» COVID-сертифіката, який підтверджував проведення як мінімум одного щеплення. Він становитиме 30 днів, раніше він був дійсним 120 днів», - зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Примітно, що в Україні інтервал між введенням першої та другої дози вакцини AstraZeneca становить від 4 до 12 тижнів. На засіданні уряду Ляшко окремо не роз'яснював, чи означає це, що тим, хто вакцинується AstraZeneca, «жовтий» сертифікат буде недоступний через 30 днів.

Минулого тижня Ляшко заявив, що близько 600 тисяч українців не прийшли по другу дозу COVID-щеплення хоча час уже настав. Можливо, скорочення терміну дії «жовтих» сертифікатів має підштовхнути їх до отримання другої дози.

Нагадаємо, сьогодні також вносяться зміни до правил адаптивного карантину в Україні, згідно з якими у «жовтих» зонах бізнес зможе працювати, якщо всі співробітники отримають по дві дози вакцини від COVID.

https://coronavirus.rbc.ua

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали