Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Собівартість послуг: формування, облік, практика

15.08.2023 693 2 0

1 из 1

Скільки надавачів послуг не визначають їх собівартість? Бухгалтери кажуть – усі 100 %, добре – 99 %.

Розуміємо небажання займатися розрахунками собівартості, це поширене явище: складно, займає багато часу. Який резон? На єдиному податку витрати взагалі не важливі. Чим каламутніша вода, тим важче перевіряльникам знайти рибку. Але…

Спробуємо переконати вас, що собівартість потрібна – для управлінських рішень (зокрема, ціноутворення), мінімізації податкових ризиків та врешті-решт для бухобліку.

До речі, до Податкового кодексу внесено зміни, які стосуються перехідних операцій, розпочатих на єдиному податку та завершених на загальній системі. До чого це ми? А собівартість має пряме відношення до різниць, які треба застосувати за такими перехідними операціями.

Повірте, визначати собівартість послуг не так уж і складно, як може здатися на перший погляд.

Давайте разом розбиратися і здобувати досвід. Наразі – у питанні формування собівартості послуг як у теоретичному, так і практичному аспектах + судова практика. 

Невідомо, кому належать слова «З досвідом навіть дурниці виходять професійніше», але в бухгалтерській справі це звучить цілком правдиво.

Коментарі до матеріалу

Відсортовано: по часу за популярністю

Всього коментарів 2

Оформити передплату на розділ «Спецтема»

СПЕЦТЕМА - детальний розбір окремого об'єкта обліку (оподаткування) чи господарської операції. Складова комплекту «СпецРозбір».

6000 грн. / рік

Купити