Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Підвищення зарплати бюджетників у зоні АТО

Лист Мінсоцполітики від 17.08.2015 № 12443/0/14-15/13 Про оплату праці в зоні АТО


Мінсоцполітики нагадало, що працівникам бюджетних установ, закладів та організацій, які беруть участь у забезпеченні проведення АТО безпосередньо в районах її проведення, заробітна плата підвищується на 50%. Така підвищена заробітна плата нараховується тільки за час перебування в районі проведення АТО.

Відрядженим до району проведення АТО працівникам зарплата за час такого відрядження має нараховуватися з таким підвищенням. Адже відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України працівникам, які направлені у відрядження, оплата праці здійснюється відповідно до умов трудового або колективного договору. Водночас розмір оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку.

Фахівці Мінсоцполітики радять підтверджувати час перебування в районі проведення АТО відмітками в посвідченні про відрядження або іншим підтвердним документом, форму якого затвердив відповідний уповноважений орган.

Сума підвищення враховується при обчисленні відпускних та максимального розміру зарплати керівників держорганів. Проте суму підвищення не враховують при оплаті праці у святкові й неробочі дні.

Джерело: http://golovbukh.ua/news/pidvishhennj...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали