Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Українські інновації допоможуть зробити АПК ефективніше

Редакція

15.04.2016 368 0 0

Vodafone Україна, спільно з некомерційною організацією NDI Foundation, представили в рамках платформи Tech Today Hub практичні рішення української науки для агропромислового комплексу країни.

Агропромисловий комплекс - одна з пріоритетних технологічних галузей української економіки. При цьому ефективне вирощування сільгоспкультур, худоби та птиці вимагає сучасних технологічних рішень. На зустрічі були представлені розробки українських вчених для АПК, впровадження яких являюеся стратегічно важливими для побудови економічно успішної держави. Розробники, на зустрічі «Інноваційні рішення для АПК», яка пройшла в FEDORIV Hub, запропонували представникам вітчизняного агробізнесу свої інноваційні проекти за трьома напрямками:

1. Біотехнології для АПК, високопродуктивні селекційні сорти культур, генетично покращений посівний матеріал.

Зокрема, це проекти застосування молекулярних біотехнологій в насінництві - нові високоефективні форми кукурудзи, пшениці та соняшнику; проект створення власного виробництва харчового лецитину; інвестиційні проекти використання нехарчових біотехнологічних сільськогосподарських культур для виробництва біоетанолу та біодизеля; ефективні рішення щодо прискореного розмноження і селекції насіння високопродуктивних сортів - інновацій пшениці озимої м'якої.

2. Біологічні та біотехнологічні препарати - підвищення продуктивності і захист рослин. Інноваційні бактеріальні препарати і мікродобрива для екоземледілля.

Представлений комплексний бактеріальний препарат «Азогран» для рослинництва і бізнес-пропозицію щодо впровадження його в серійне виробництво; бактеріальне біологічне інноваційне добриво «Різостім» і інвестиційний проект запуску в серійне масове виробництво; нанотехнологічні екологічно чисті мікроелементні комплекси для рослинництва тощо. Також були представлені комплексні проекти запуску виробництва високоефективних нефітотоксичнийх азотних добрив і сучасних комплексних гербіцидних препаратів і бакових сумішей.

3. Сучасні розробки для тваринництва та ветеринарної медицини.

Представлені інвестиційні проекти по впровадженню у виробництво інноваційних продуктів: кормова добавка «Наноцерій», мікробний препарат - пробіотик «Ендоспорін», пробіотичний препарат для птахівництва «Пробіфід». Крім того показані біотехнологічні рішення для сучасного рослинництва і приклади плідної співпраці науки і бізнесу.

Джерело: http://expert.com.ua/101573-ukrainski...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали