Кадрове забезпечення нових громад: методрекомендації від Асоціації ОТГ
Усі громади в Україні зараз активно готуються до проведення перших пленарних засідань, офіційного набуття повноважень і подальшої роботи у забезпеченні комплексного місцевого розвитку територій.
Для ефективної реалізації своїх повноважень у чіткій відповідності до чинного законодавства новообраному органу місцевого самоврядування необхідно розпочати вирішення низки організаційно-кадрових питань, у тому числі - обрати оптимальну модель організаційної структури апарату місцевої ради, її виконавчого комітету та виконавчих органів ради.
- Як розпочати зміцнення інституційної спроможності органу місцевого самоврядування?
- Які кроки здійснити перш за все після завершення місцевих виборів?
- Яку оптимальну модель організаційної структури апарату місцевої ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів ради сформувати?
- Які рішення необхідно прийняти сільській, селищній, міській раді та новообраному сільському, селищному, міському голові в перші дні своєї діяльності?
Відповіді на ці та інші питання, пов’язані з організаційно-кадровим забезпеченням виконання визначених законодавством повноважень, ви можете знайти у цих методичних рекомендаціях, підготовлених з ініціативи та активної участі членів Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування України «Асоціація об’єднаних територіальних громад» і підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні».
Практична допомога в цих питаннях – відповідні зразки нормативно-розпорядчих документів та серія навчально-інформаційних вебінарів, що відбуваються з 3 по 13 листопада 2020 р.
decentralization.gov.ua/
Коментарі до матеріалу