Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Оноволено Методрекомендації щодо організації та проведення зустрічних звірок органами ДФС

ДФСУ наказом від 17.07.2015 р. №511 (із змінами і доповненнями, внесеними наказом ДФСУ від 19.10.2015 р. №806) затверджено Методичні рекомендації щодо організації та проведення органами державної фіскальної служби зустрічних звірок, обміну податковою інформацією при здійсненні податкового контролю.


Методрекомендації рекомендуються для застосування з метою впровадження єдиного порядку організації роботи з обміну та опрацювання податкової інформації при здійсненні податкового контролю, направлення запитів про проведення зустрічних звірок, а також оформлення, передачі та накопичення матеріалів зустрічних звірок органами ДФС.


Для проведення зустрічних звірок відбираються суб’єкти господарювання (контрагенти такого платника податків, у т.ч. самозайняті особи та суб'єкти підприємницької діяльності - фізичні особи), у випадках визначених пунктом 2 постанови КМУ від 27.12.2010 р. №1232.


Відбір суб'єктів господарювання для здійснення зустрічних звірок доцільно проводити шляхом ґрунтовного аналізу наявної в органах ДФС податкової інформації, зібраної у встановленому законом порядку.
Зустрічні звірки проводяться органом ДФС - виконавцем або органом ДФС - ініціатором - у випадках, встановлених абзацом третім   пункту 3.2 Методичних рекомендацій.


При отриманні від суб’єкта господарювання інформації, визначеної у запиті, та її документального підтвердження відповідальний підрозділ органу ДФС - виконавця проводить зустрічну звірку суб’єкта господарювання протягом трьох робочих днів з дня, наступного за днем отримання такої інформації та її документального підтвердження.


За результатами проведення зустрічної звірки складається довідка про результати проведення зустрічної звірки  у двох примірниках.

Джерело: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/zakonoda...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали