• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як держпідприємствам звітувати про свої фіскальних ризики

11.01.2019 230 0 0

Мінфін спільно із Мінекономрозвитку наказом «Про затвердження Порядку подання звітності та інформації про фіскальні ризики до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства фінансів України» від 17.08.2018 р. № 1140/701 запровадили єдиний підхід до отримання, оброблення, здійснення аналізу та узагальнення звітності, що містить:

  • відомості про фінансове становище, результати діяльності, рух грошових коштів;
  • інформацію про фіскальні ризики, пов'язані з діяльністю суб'єктів господарювання держсектору економіки, що належать до сфери управління ЦОВВ та інших органів управління держвласністю.

Нагадаємо, фіскальні ризики (далі - ФР) - це ризики, виявлення яких спрямоване на недопущення мінімізації сплати податків і зборів, митних та інших платежів під час здійснення зовнішньоекономічних операцій.

Звітність та інформація про ФР, які узагальнюються уповноваженими органами управління, подаються респондентом до Мінекономрозвитку та Мінфіну.

При цьому, до респондентів належать:

  • державні підприємства, установи, організації, а також господарські товариства, у статутному капіталі яких державі належить 50 і більше відсотків акцій;
  • суб'єкти господарювання, утворені зазначеними юридичними особами, зокрема господарські товариства та інші СГ, у статутному капіталі яких зазначеним юрособам належить 50 і більше відсотків акцій.

Відповідно до п. 8 Порядку № 1140/701 звітність можна подавати двома способами:

  • за допомогою прикладного ПЗ;
  • з використанням електронних носіїв інформації.

http://www.me.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали