Як нині укладають договір про визнання електронних документів
08.06.2016 161 0 0
Тепер платник укладає один договір з органом ДФС за основним місцем обліку, що надає право подавати електронні документи до будь-якого органу ДФС, в якому такий платник перебуває на обліку.
Договір платник податків надсилає в електронному вигляді та відповідно до затвердженого формату (стандарту).
На договір накладаються посилені сертифікати відкритих ключів посадових осіб, що мають право підпису (керівника, бухгалтера, печатки (за наявності)), здійснюється шифрування документа в електронному вигляді та направлення його до органу ДФС за основним місцем обліку.
Останній після надходження договору проводить його розшифрування та перевірку: ЕЦП, відповідності електронного документа затвердженому формату (стандарту), наявності в системі чинного договору при надходженні проекту нового договору та даних директора, відповідності даним Єдиного державного реєстру. За результатами таких перевірок формується перша квитанція про збереження документа, а вже за результатами розгляду договору платнику направляється друга квитанція.
Договір чинний з моменту його підписання сторонами та діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник податків подає до органу ДФС нові посилені сертифікати ЕЦП, договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових сертифікатів ключів.
Лист ДФС від 13.04.2016 № 8224/6/99-99-11-02-02-15
Джерело:
http://www.golovbukh.ua/news/12203-qq...
Коментарі до матеріалу