• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Держпраці про допуск до роботи працівника без інструктажу з охорони праці

ред. Uteka.ua

02.10.2017 466 0 0

Держпраці у листі від 22.02.2017 р. №2078/4.3/4.4-ДП-17 нагадала, що відповідно до вимог ст. 18 Закону "Про охорону праці" та Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, працівники під час прийняття на роботу та періодично мають проходити на підприємстві інструктажі з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також з правил поведінки та дій при виникненні аварійних ситуацій, пожеж і стихійних лих.

Вступний інструктаж проводиться з усіма працівниками, які приймаються на постійну або тимчасову роботу, незалежно від освіти, стажу роботи та посади.

Своєю чергою, первинний інструктаж проводиться до початку роботи безпосередньо на робочому місці з новоприйнятим (постійно чи тимчасово) на підприємство працівником або до фізичної особи, яка використовує найману працю.

Отже, норми Закону та Типового положення не дозволяють допустити новоприйнятого працівника до виконання робіт без проведення вступного та первинного інструктажів з охорони праці.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали

Держпраці про допуск до роботи працівника без інструктажу з охорони праці