Українські університети запускають пілотний проект щодо змішаного навчання
19.09.2016 221 0 0
В українській освіті починається справжня революція. Українські університети починають проект з навчання студентів за допомогою онлайн-курсів Гарварда і Стенфорда на платформі Prometheus.
Освітня платформа Prometheus запускає пілотний проект змішаного навчання у декількох провідних вишах країни. Зокрема, у Київському політехнічному інституті, Українському католицькому університеті, Національному університеті "Львівська політехніка" та Львівському університеті ім. Івана Франка.
Пілотний проект передбачає, що замість звичних лекцій студенти будуть дивитися відеолекції та виконувати завдання масових безкоштовних онлайн-курсів, які надасть Prometheus.
Результати навчання за підсумками онлайн-курсів будуть включені в диплом студентів, так само, як і звичайні "офлайн" курси за традиційною методикою.
Серед курсів, які будуть використовуватися в рамках пілотного проекту, зокрема, легендарний Гарвардський курс основ програмування CS50, курс Стенфордського університету "Як організувати стартап", а також деякі курси кращих викладачів українських університетів з програмування, філософії, підприємництва.
Формат змішаної освіти передбачає інтеграцію онлайн-курсів у звичайний навчальний процес.
Ця форма навчання вже активно освоюється багатьма провідними університетами світу, включно з Гарвардським, Стенфордським і багатьма іншими. Зокрема, піонером у цьому напрямку є Массачуссетський технологічний інститут. Перші експерименти зі змішаної освіти показали, що успішність студентів зросла в середньому на 35%.
Під час іншого експерименту в тому ж університеті 56% студентів у рамках змішаного навчання змогли отримати оцінку «відмінно» (результат 90+ балів з 100) порівняно з 10% студентів з того ж предмета, з тим же викладачем і програмою за три роки до того в режимі традиційного навчання.
До кінця наступного року до реформи приєднаються понад 20 українських університетів
Новину про запуск пілотного проекту Примаченко вважає найважливішою у дворічній історії Prometheus.
Докладніше дивись за посиланням: http://nv.ua/ukr/techno/made-in-ukrai...
Коментарі до матеріалу