Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Україна в «рейтингу щастя»

Редакція

25.07.2016 227 0 0

Декларація Незалежності США 1776 року говорить: "Ми виходимо з тієї самоочевидної істини, що всі люди створені рівними і наділені їх Творцем певними невідчужуваними правами, до яких належать життя, свобода і прагнення до щастя".

Але тільки останнє десятиліття позначило реальний крок до "щастя". А саме - численні дослідження того, які саме умови породжують безпосередню задоволеність життям.

Індекс соціального прогресу (SPI) містить 54 показника базових потреб людини, основ благополуччя і можливостей прогресувати, враховуючи соціальні та екологічні потреби громадян.

Економічний розвиток країн не завжди збігається з якістю життя і рівнем задоволеності населення.

Деякі світові організації пішли далі і задекларували спробу безпосередньо виміряти рівень "щастя".

Міжнародний індекс щастя має три показника: суб'єктивна задоволеність життям, очікувана тривалість життя і стан екології.

Індекс всесвітнього щастя ООН включає шість показників: ВВП на душу населення, соціальна підтримка, здоров'я і очікувана тривалість життя, свобода вибору в житті, великодушність, довіру або відсутність корупції.

Але ці "рейтинги щастя" тільки фокусуються на кількох факторах з інших індексів і не додають нічого нового до розуміння умов "щастя".

Україна за рівнем "щастя" в 2016 році виявилася на 123-му місці, Туреччина - на 78, Південна Корея - на 58, Польща - на 57, Росія - на 56. На першому місці - Швейцарія, далі - Ісландія, Данія, Норвегія і Канада.

Джерело: http://hyser.com.ua/community/kak-sde...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали