Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Грантова Програма підтримки мікропроектів від Посольства Німеччини

Редакція

01.02.2018 401 0 0

(изложено на языке оригинала)

Посольство Федеративної Республіки Німеччина надає фінансову підтримку для реалізації мікропроектів, спрямованих на покращення основних потреб бідних та вразливих верств населення, які мають довгострокову дієвість.

Максимальна сума гранту становить, як правило, 8 000 євро.

Дедлайн – 23 лютого 2018 року.

Пам’ятка

Заява

Заява (німецькою)

Мікропроекти – це заходи/проекти з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2018), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і вразливих верств населення та на забезпечення довгострокового ефекту від проекту.

Важливе зауваження:

Розглядаються і обробляються лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки з планом фінансування.

Хто може подавати заявку?

Організації/установи/спілки/неурядові організації (АЛЕ не підприємства і не ОСББ – об′єднання співвласників багатоквартирних будинків) з усіх інших областей, які не спроможні самостійно профінансувати свій проект, можуть до закінчення строку подання заявок (23.02.2018) подавати їх до Посольства. Для цього необхідно використовувати лише наданий Посольством формуляр заявки, який має бути заповнений повністю.

Для заявників зі Сходу України:

Організації/установи/спілки/неурядові організації з Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Запорізької областей подають заявки до Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина Проспект Дмитра Яворницького, 1 а (колишній проспект Карла Маркса), офіс 301 49005 м. Дніпро

Тел. +38 056 756 89 60 (комутатор)

Факс: +38 056 756 89 66

E-Mail: info@donezk.diplo.de

Умови надання фінансової підтримки проекту

Посольство підтримує організації/установи/спілки/неурядові організації у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може самостійно реалізувати свій проект. Це означає у будь- якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень, технічного нагляду або сервісних послуг). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями).

Примітка: Умовами проекту НЕ визначається мінімальна обов’язкова частка фінансового внеску заявника або третьої сторони.

Максимальна сума грантового сприяння, що надається Посольством, становить, як правило, 8 000 євро.

    Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються виключно в Україні.

    За можливості, слід зібрати не менше трьох незалежних комерційних пропозицій/кошторисів від місцевих постачальників товарів чи послуг і подати їх у задокументованому вигляді (на вимогу).

    Проект не повинен призводити до повторних зобов’язань Посольства.

    Одна організація/об’єднання/установа може подати лише одну заявку.

    Ініціатор/виконавець проекту повинен бути в змозі самостійно нести поточні витрати (оплата персоналу, електроенергії, газу, опалення, витратних матеріалів тощо) або заробляти кошти на їхнє покриття за рахунок проекту.

Заходи з надання підтримки окремим приватним особам, ОСББ, комерційним підприємствам чи органам влади, а також субсидіювання поточних витрат (зарплати, витратні матеріали, електроенергія, газ, транспортні витрати, телефонні рахунки тощо) організацій-заявників не можливі. Так само неможливою є закупівля автомобілів.

Термін подання заявок

Будь-ласка, подайте Ваші заявки до 23.02.2018 (заявки з датою відправки на поштовому штампі пізніше 23.02.2018 розглядатися не будуть).

Заявний формуляр

Ви знайдете на інтернет-сторінці Посольства  за посиланням. Прохання заповнити повністю формуляр зручною для вас мовою, при цьому долучений короткий опис проекту (пункт 5а) необхідно скласти лише німецькою чи англійською мовою (макс. 500 знаків), після чого формуляр має бути підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Заявка і долучений до неї план фінансування (див. зразок в кінці формуляра) мають бути зрозумілі та переконливі. Особливо це стосується мети проекту в рамках реалізації політики співпраці задля розвитку (пункт 5 b заявки):

-Які дефіцити/проблеми мають бути вирішені?покриті цим проектом?

– Які цілі переслідує цей проект?

– На кого розрахований проект/кому він принесе користь?

– За допомогою яких заходів мають бути досягнуті його цілі?

Надішліть цю заявку з планом фінансування ВИКЛЮЧНО поштою на адресу:

Посольство Німеччини в Україні

Економічний відділ (wi-13)

вул. Богдана Хмельницького, 25

01901 Київ

Якщо після детального вивчення цієї пам’ятки у Вас залишились запитання, надсилайте їх електронною поштою на адресу: wi-13@kiew.diplo.de,

тел.: 044 2811 166.

Важливе зауваження:

    Розглядаються і перевіряються лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки з планом фінансування.

    Підтвердження про надходження Вашої заявки не надається.

    Рішення щодо Вашої заявки буде надіслано лише електронною поштою. Тому особливо важливим є повне і правильне зазначення Вашої електронної адреси на сторінці 1 формуляра заяви.

    Пояснення щодо відхилених заявок не надаються. Повернення поданих документів не здійснюється.

Джерело: https://sbiz.club/9946/grantova-progr...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали