Bitcoin ищет свое место в Украине
10.06.2015 154 0 0
С 8 июня 2015 года объединение "Біткоїн Фундація України" (БФУ) является коллективным членом Украинской межбанковской ассоциации членов платежных систем ЕМА.
Что дает нам возможность сотрудничества с Эстонией
Эстонский инернет-банк LHV поддержал проект создания платформы финансовых услуг и денежных переводов при участии технологии Bitcoin. Использование криптовалюты облегчит проведение операций.
Мобильное приложение Cuber Wallet будет доступно на смартфонах Android и Apple. С его помощью пользователи смогут отправлять и получать евро практически мгновенно и бесплатно. Экспериментальная система использует Bitcoin blockchain.
Программу можно бесплатно установить на свой смартфон. Однако пока действуют лимиты на хранение средств внутри приложения. Бета-тестирование запланировано на осень.
Помимо финансовых сервисов банк использует Bitcoin для создания надежной системы цифровой безопасности.
Довідково:
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО АСОЦІАЦІЮ ЄМА
Асоціацію було створено 19 березня 1999 р. українськими банками, членами платіжної системи Europay International для координації розвитку ринку платіжних карт Maestro і Mastercard в Україні.
11 листопада 2004 року Асоціація перейменована в Українську міжбанківську асоціацію членів платіжних систем «ЄМА»
Асоціація ЄМА переважно взаємодіє з членами міжнародних платіжних системам й інших систем, заснованими на використанні платіжних карток, електронних засобів платежів, електронного середовища, що працюють по загальновизнаних міжнародних або галузевих стандартах. До сфери першочергової уваги ЄМА не відносяться внутрішньобанківські одноемитентні платіжні системи.
Асоціація вирішує три головні задачі:
1.Забезпечення взаємодії з державними органами (НБУ, КМУ, ВРУ, АМКУ, Держфінмоніторинг, Держслужба з питань захисту персональних даних, МВС) та представлення та захист в державних органах законних прав та інтересів членів Асоціації (та їх клієнтів) в сфері безготівкових розрахунків та кредитування, юридичним і технологічним питанням роздрібного бізнесу;
2. Вдосконалення системи колективної безпеки й спільні заходи щодо запобігання шахрайських дій та відмивання коштів з використанням платіжних інструментів й електронних засобів розрахунку, розвиток механізму кредитного ризик-менеджменту;
3. PR активність для популяризації безготівкових розрахунків, кредитування та електронної комерції, роз’яснювальна робота щодо заходів та засобів безпечного використання платіжних та кредитних інструментів. Перепідготовка співробітників банків і представників державних органів, відповідальних за безготівкові розрахунки, кредитування, електронну комерцію, а також захист і безпечне використання платіжних та кредитних інструментів.
Форум безпеки розрахунків і операцій із платіжними інструментами і кредитами (ФБР і К) — структурний підрозділ Асоціації «ЄМА», основним завданням якого є розробка й координація комплексу організаційних аналітико-інформаційних і інших заходів щодо впровадження банками — членами платіжних систем єдиних стандартів безпеки в сфері обігу платіжних інструментів та кредитування в Україні.
Система «Exchange-online» — міжбанківська система обміну інформацією про шахрайства із платіжними інструментами і кредитами в 2002 році. До системи підключено 110 українських банків, російських банків — членів Асоціації членів Mastercard, найбільший банк і процессинговий центр Молдови — Victoriabank, головний процесинговий центр Республіки Білорусь — Банківський Процесинговий Центр, ЦКСНАБАНК Республіки Казахстан. Обмін інформацією про шахрайства із платіжними картами здійснюється в режимі реального часу цілодобово.
За материалами сайтов:
http://payspacemagazine.com/bitcoin-ishhet-svoe-mesto-v-ukraine.html\
http://news.finance.ua/ru/news/~/3521...
http://ema.com.ua/about-association/d...
Коментарі до матеріалу