Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

8 ідей для започаткування бізнесу в 2017 році

Редакція

06.12.2016 640 0 0

Всі ці напрямки не вимагають величезних інвестицій і здатні дуже швидко принести прибуток. Сподіваємося ,ви знайдете підходящу для вас нішу!

1. Бізнес на перекладах

В Україні кваліфіковані перекладачі завжди користувалися великим попитом. Сьогодні, коли міжнародна торгівля та ділове листування з іноземними компаніями відіграють все більш значущу роль, утворені перекладачі взагалі на вагу золота. На цьому в 2017 році можна побудувати хороший бізнес.

Користувачі не дуже часто шукають інформацію на іноземних сайтах, схиляючись до україномовних або російськомовних ресурсів. Безумовно, якщо однакова інформація буде розміщена на англомовному та україномовному сайтах, то середньостатистичний користувач, швидше за все, обере другий варіант. Головна мета власників сайтів – збільшити аудиторію, тому вони охоче платять за переказ цікавих матеріалів.

У майбутньому можна замахнутися на створення агентства по переказах. Якщо роботи буде багато, можна найняти інших перекладачів або скористатися послугами фрілансерів. Варто подбати, щоб ваші співробітники спеціалізувалися на різних напрямках. Таким чином ваше агентство зможе працювати з текстами технічного, мистецького, юридичного, економічного та інших напрямків.

2. Переробка пластика

Утилізація відходів сьогодні є однією з головних глобальних проблем людства. Міські звалища займають величезні території, але кількість відходів у будь-який момент можна значно зменшити, якщо взятися за їх переробку.

У розвинених країнах влади створюють величезні комплекси, на яких переробляється сміття. Це дозволяє позбутися від усіх проблем. В Україні ситуація виглядає по-іншому, так як в нашій країні лише кілька невеликих підприємств працюють в даному сегменті. Тому переробка пластика – це хороший варіант для тих, хто планує розпочати бізнес в 2017 році. Сировина для переробки можна знайти просто під ногами, а кінцевий продукт (пластик) завжди користується попитом на ринку.

Цей вид бізнесу потребує початкового капіталу. Якщо у вас немає достатньої кількості коштів, пошукайте інвестора. Це новий напрямок напевно здасться перспективним багатьом бізнесменам.

3. Інноваційне канцелярське приладдя

У 2017 році цей напрямок також буде виглядати дуже цікавим для тих, хто планує розпочати бізнес. Справа в тому, що діти завжди віддадуть перевагу тетрадям із зображенням улюблених кіногероїв або героїв ігор на смартфонах, ніж звичайним сірим тетрадям.

Значний плюс цього напряму полягає в тому, що воно не вимагає великих початкових інвестицій. Щоб продавати передові зошити, достатньо укласти договір з канцелярськими магазинами. Ще один варіант – відкрити власну точку збуту або створити онлайн-магазин. В останньому випадку відвідувачі зможуть дізнаватися повну інформацію про продукт. Правильний підхід і організація такого бізнесу дозволять вам отримати значний прибуток.

4. Вейп бар

Багато курців почали переходити на електронні сигарети, які сьогодні вважають якісною альтернативою традиційним тютюновим виробам. На Заході підприємці встигли відчути цей тренд і запропонували любителям електронних сигарет посидіти в закладах, де вони можуть поспілкуватися з друзями, курячи е-сигарету. Такі бари відрізняються від кальянних більш вільним оформленням і спокійною атмосферою.

Цей бізнес розрахований на молоду аудиторію у віці від 18 до 35 років. Він викличе інтерес тих, хто любить проводити дозвілля в колі друзів та однодумців. Для оформлення дизайну інтер'єру можна зупинитися на молодіжному варіанті, а не дотримуватися східного стилю, як у випадку з кальянной. Замість столиків і килимів відвідувачам слід запропонувати настільні ігри, ігрові приставки і перегляд спортивних змагань.

5. Кондитерський бізнес

Солодке завжди користується попитом, і його популярність дозволить створити успішний бізнес в 2017 році. Наприклад, можна зайнятися виробництвом мармеладу. Для його виготовлення використовують айву, яблука та абрикоси, до складу яких входить природний пектин. Виробництво мармеладу – досить простий процес. У цьому напрямку можна заробляти навіть в умовах високої конкуренції.

Для початку потрібно визначитися з смаком, формою і кольором солодощів, оскільки ці параметри впливають на рівень продажів.

Щоб почати виробництво кондитерських виробів, необхідно закупити обладнання. Якщо у вас вистачає інвестицій, то можна придбати цілу автоматизовану лінію. Якщо на це немає грошей, можна почати з ручного виробництва. Але в цьому разі погіршиться продуктивність праці. За допомогою автоматизованої лінії за годину можна виготовити близько 500 кг продукції, тоді як завдяки ручним пристроїв в 3-4 рази менше.

Якщо ви зупините вибір на виробництві мармеладу, радимо включити до складу солодощів натуральні соки. Також слід використовувати натуральну начинку.

6. Нейл бар

Краса – ще одна сфера, яка завжди буде привабливою для початку бізнесу. Практично будь-яка нова ідея в індустрії краси здатна приносити солідний прибуток навіть при незначних капіталовкладеннях. Найпоширеніші послуги – манікюр, нарощування нігтів та вій. Тренд останнього часу у великих містах – нейл бари. Це маленькі робочі простори, які нагадують барну стійку.

Як правило, нейл бари відкривають в торгових центрах, де спостерігається великий потік потенційних клієнтів. Ділові жінки не завжди можуть знайти час на відвідування салону краси, тому вони з радістю стають клієнтами нейл барів. Відкриття такої студії буде коштувати 50-75 тис. грн. Якщо ваш нейл бар стане популярним, то буде приносити 25-30 тис. грн прибутку щомісяця.

7. Кавовий бізнес

У будь-якій країні знайдуться любителі кави. Цей напій є одним з найпопулярніших в різних країнах світу. Багато українців ні за що не відмовляться від смаку і аромату меленої кави, приготованого з зерен. Нехай він і буде коштувати дорожче звичайної розчинної кави.

Найлегший спосіб започаткування бізнесу в цьому сегменті – купити франшизу відомого бренду. Таким чином деякі організаційні аспекти візьме на себе компанія-партнер. Зокрема, вона може допомогти з орендою приміщення або навіть з повним запуском бізнесу. Правда, цей напрямок вимагає істотних інвестицій. Стартовий капітал повинен становити хоча б 300-400 тис. грн. Частина грошей піде на придбання торгової марки та виконання вимог компанії-партнера. Мова йде про оформлення приміщення, асортимент кави та інших нюансах.

З обмеженим бюджетом краще відразу спробувати розкрутити свій бренд. Тоді можна обійтися початковими інвестиціями в межах 300 тис. грн. Також важливо правильно вибрати торгову точку. Вона повинна бути велелюдною, що відразу приверне до вас клієнтів і дозволить заощадити на рекламі.

8. Доставка екологічно чистих продуктів

Правильне харчування – ключовий аспект здорового способу життя, і все більше людей це розуміють. Люди часто чують історії про неякісні продукти на полицях супермаркетів, тому вони шукають гідну альтернативу. Не дивно, що екологічно чисті продукти користуються попитом, і люди готові за них платити більше, ніж за продукцію в супермаркетах.

Цю бізнес-ідею в 2017 році можна реалізувати в двох варіантах:

власне виробництво (вимагає самостійного вирощування зелені, овочів і фруктів, розведення птахів і риби);

 укладення договору з фермерськими господарствами та подальший перепродаж їх продукції.

Головна ідея бізнесу – доставити продукти прямо з грядки на стіл. Жителі великих міст напевно будуть замовляти подібну послугу.

Джерело: http://hyser.com.ua/articles/8-idej-d...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали