Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Мінфін відкрив доступ до даних про використання держкоштів місцевими бюджетами

Наступний модуль, який міністерство планує відкрити на порталі "Е-дата", стосується розкриття інформації державними підприємствами та підприємствами з держчасткою.

Міністерство фінансів України 26 жовтня запустило другий модуль проекту "Е-дата" - "Службовий кабінет" з відкритим доступом до робочих кабінетів, через які розпорядники та одержувачі бюджетних коштів будуть розкривати інформацію про їх використання. Про це повідомляється на веб-сайті відомства.

"Вищевказана інформація за законом "Про відкритість використання публічних коштів" повинна бути опублікована не пізніше 4 листопада поточного року. Це, в свою чергу, дасть можливість аналізувати показники обласних та місцевих бюджетів у розрізі використання бюджетних програм", - відзначає Мінфін.

Згідно з повідомленням, наступний модуль, який міністерство планує відкрити на порталі "Е-дата", стосується розкриття інформації державними підприємствами та підприємствами з держчасткою.

Міністерство зазначає, що запуск першого модуля порталу в вересні дозволяє відстежувати платежі через державну казначейську службу, які складають близько 1 млн транзацій на добу, в режимі реального часу.

Як повідомлялося, Мінфін 15 вересня представив офіційний портал "Е-дата" (e-data.gov.ua), на якому у відкритому доступі розміщується інформація про транзакції на Єдиному казначейському рахунку.

Крім того, з 1 січня 2016 року, міністерство планує забезпечити доступ до транзакцій не тільки державного казначейства, але і всіх даних по держбюджету, включно з комунальними підприємствами та ін.

За даними Мінфіну, розпорядниками державних коштів в Україні є 67,5 тис. організацій та установ.

Джерело: http://tyzhden.ua/News/149818

Комментарии к материалу

Лучшие материалы