Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Рентная плата за пользование недрами: будет ли право на применение корректирующего коэффициента?

23.02.2021 23 0 0

В случае выполнения Обществом в 2018 году государственной экспертизы предоставленной ему в пользование участка недр, утвержденной протоколом в порядке, определенном законодательством, соответствует критериям применения указанного коэффициента, Общество до истечения срока ее выполнения вправе применять коэффициент 0,95.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 14.01.2021 р. № 162/ІПК/99-00-04-01-03-06

Державна податкова служба України на звернення Товариства щодо рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (далі – Рентна плата), керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Товариство без надання підтверджуючих документів поінформувало, що на підставі спеціального дозволу на користування надрами набуло права користування ділянкою надр родовища піску та оскільки Товариство у 2018 році здійснило державну експертизу запасів корисних копалин у межах наданої йому у користування ділянки надр за власний кошт, запитує про правомірність застосування ним для обчислення податкових зобов’язань з Рентної плати коригуючого коефіцієнта у розмірі 0,95, передбаченого п. 252.22 ст. 252 Кодексу.

Полная версия доступна только подписчикам

Лучшие материалы