• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

О периоде прибытия демобилизованного работника в военкомат

Редакция

03.05.2017 447 0 0

Лист Мінсоцполітики України
від 31.03.2017 № 1008/0/101-17/28
«Щодо прибуття до районних (міських) військових комісаріатів для взяття на військовий облік»


Згідно з Положенням про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженим Указом Президента України від 10.12.2008 р. № 1153/2008, громадяни, звільнені з військової служби, у п’ятиденний строк після виключення зі списків особового складу військової частини зобов’язані прибути до районних (міських) військових комісаріатів для взяття їх на військовий облік.
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України для виконання обов’язків, пов’язаних із взяттям на військовий облік, звільняються від роботи на час, необхідний для виконання зазначених обов’язків із збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середньої заробітної плати.
За ці дні середній заробіток зберігається за працівником (з урахуванням положень Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. № 100) та нараховується йому з тієї самої середньої зарплати, за якою здійснювалась оплата за період військової служби.
Директор Департаменту                                                                      О.ТОВСТЕНКО

 

Комментарии к материалу

Лучшие материалы