Уряд схвалив Середньостроковий план дій до 2020 року
04.04.2017 133 0 0
Кабінет Міністрів України на своєму позачерговому засіданні схвалив Середньостроковий план дій, який визначає основні пріоритети роботи Уряду на найближчі три роки - до 2020 року.
5 пріоритетних цілей Середньострокового плану Уряду до 2020 року
Економічне зростання
У цьому напрямку Уряд концентрується над досягненням цілей: сильної і конкурентоздатної економіки, забезпечення сталого росту ВВП на рівні 4-5% в рік, відходу від сировинно орієнтованої економіки до створення доданої вартості всередині країни.
Кабінет Міністрів вживає заходів для створення сприятливого бізнес-клімату в країні та залучення інвестицій, підтримки експорту та національної промисловості. Так, вже було створено Офіс залучення та підтримки інвестицій, Національний комітет з промислового розвитку.
Уряд відмінив 367 регуляцій минулого року та більше 100 – у 2017 році, що заважали розвитку бізнесу.
Ефективне врядування
З 1 травня 2016 року Уряд розпочав реформу державної служби.
Також продовжується децентралізація влади, запроваджується електронне врядування, що сприяє зменшенню корупції, підвищенню якості державного управління та зменшенню витрат на державну службу.
Розвиток людського капіталу, що передбачає цілі: вищої якості і тривалості життя, мінімізації бідності, виконання державою свого соціального контракту.
У цьому напрямку Уряд напрацював реформи системи освіти, охорони здоров'я, пенсійної системи. Він переконаний, що ці рішення дадуть можливість розпочати динамічне економічне зростання у наступному році, підвищити ефективність використання державних коштів та якість життя громадян.
Також невід'ємний пріоритет Уряду – розвиток культури і спорту.
Верховенство права і боротьба з корупцією
Уряд працює над тим, щоб запроваджувати антикорупційні політики всередині Кабінету Міністрів, що сприятимуть викоріненню корупційних проявів.
Також на порядку денному завдання підтримки роботи антикорупційних інституцій, захист прав власності та забезпечення рівного доступу до правосуддя.
Безпека та оборона
Головні цілі у цьому напрямку: розвиток Збройних сил та Національної гвардії, правоохоронних структур; відновлення звільнених територій; реінтеграція окупованих територій, а також стратегічні комунікації і дипломатія. Щодо останнього, Уряд вже у 2017 році вжив кроки, спрямовані на підсилення дипломатичних представництв України у світі.
Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...
Коментарі до матеріалу