Отримали квитанцію про зупинення ПН/РК — подайте до ДФС таблицю даних платника податку
05.05.2018 405 0 0
Відповідно до п. 12 Порядку зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН від 21.02.2018 р. № 117 (далі — Порядок № 117) у разі зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН контролюючий орган протягом операційного дня надсилає (в електронній формі у текстовому форматі) в автоматичному режимі платнику податку квитанцію про зупинення реєстрації ПН/РК. Така квитанція є підтвердженням зупинення такої реєстрації.
У квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК зазначається, зокрема, пропозиція щодо надання платником податку пояснень та копій документів, необхідних для прийняття контролюючим органом рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН (п. 13 Порядку № 117).
Пунктом 29 Порядку № 117 передбачено, що платник податку має право подати до ДФС таблицю даних платника податку (далі — таблиця) за встановленою формою згідно з додатком 3.
У таблиці даних платника податку зазначаються:
види економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕДДК 009:2010);
коди товарів згідно з УКТ ЗЕД, що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;
коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку (п. 30 Порядку № 117).
Тобто таблиця — це інформація про специфіку діяльності платника податку, а тому платник податку має право подати до ДФС таблицю без зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.
Згідно із п. 38 Порядку № 117, якщо таблиця врахована ДФС з 01.07.2017 р., в подальшому реєстрація ПН/РК в ЄРПН з операцій, зазначених у таблиці даних платника податку, не підлягає зупиненню.
Разом з цим, якщо до контролюючого органу надійшла податкова інформація, що свідчить про надання платником недостовірної інформації, в таблиці даних платника податку, яка була врахована, в тому числі в автоматичному режимі, комісії контролюючих органів мають право прийняти рішення про неврахування таблиці даних платника податку.
Після прийняття рішення про неврахування таблиці платник податку має право надіслати нову таблицю з правильними даними.
http://www.visnuk.com.ua/
Порядок подання та заповнення таблиці даних
Коментарі до матеріалу