Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Помилка семирічної давності у Звіті з ЄСВ: які особливості виправлення

06.08.2018 555 0 0



Як виправити помилку в індивідуальному коді фізичної особи у звітності з єдиного соціального внеску за 2010-2011 рр.? 

У разі виявлення страхувальником після закінчення звітного періоду у Звіті  з ЄСВ помилки в реквізитах (крім сум), що стосується застрахованої особи, подаються скасовуючі документи.

Тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю зі статусом «скасовуюча» з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю зі статусом «початкова» із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб

При цьому таблиця 6 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам» додатка 4 до Порядку № 435 повинна містити дані по кожній застрахованій особі окремо.

Звіт, сформований для виправлення помилок за попередні звітні періоди, не повинен містити таблиць 1 - 4 додатка 4 до Порядку № 435.

При цьому внесення змін до сум нарахованої заробітної плати або доходу та у зв’язку з цим до нарахованих сум ЄСВ за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускається.

Не забувайте, що з 1 серпня 2018 року діє оновлений Порядок № 435 та усі форми звітності з ЄСВ.

http://lv.sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали