Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Не прогадаєш: який бізнес в Україні буде успішним

Редакція

07.11.2016 167 0 0

За останні роки імпорт одягу та взуття в Україні істотно скоротився. Причини цього експерт вбачає у низькій купівельній спроможності українців.

Зараз відкривається багато магазинів одягу секонд-хенд, оскільки багато магазинів нової одягу пішли з ринку через відсутність попиту у населення. Причому сума витрат на одяг скоротилася вдвічі. Раніше на одяг витрачалося 60 млн гривень на рік, зараз — 30 млн гривень. Сьогодні на ринку України залишилися тільки великі світові бренди: Puma, Nike, Adidas, Reebok. Навіть підробки пішли з ринку.

Сьогоднішня реальність така, що кожне підприємство, продукцію якого люди не можуть дозволити собі купити, закривається. Саме тому українці масово перебазувалися в магазини секонд-хенд. Такі магазини приваблюють покупців цінами, якістю, брендами, асортиментом, доступністю. Наприклад, купуючи одяг в секонд-хенді, ви можете бути впевненим, що обрані штани не сядуть, а яскрава одяг не полиняє. Також безсумнівним плюсом таких магазинів є можливість оцінити те, як річ носиться.

Секонд-хенд — це не завжди речі б/в. Люди, які навчилися робити покупки в таких місцях стверджують, що речі можна знайти з етикетками і абсолютно нові. Але за значно меншою ціною, ніж на ринках та в магазинах одягу. Крім того, це оригінальні речей таких відомих фірм як Diesel, Mexx, s.Oliver, Camper, Tom Tailor, Marks & Spencer, Next, Lacoste, H&M, levi's, Vero Moda. Тут можна зустріти популярні бренди та дизайнерські речі, часом зовсім нові.

Також такі магазини пропонують великий вибір дитячого одягу, яку не шкода просто викинути, якщо малюк забруднить її. Любителі експериментувати відкривають для себе нові поєднання, створюючи з різних комбінацій шедеври.

Як відомо, майже 95% українців нині одягається в " секонд-хенд. Причому тут існує і попит, і купівельна спроможність.

Джерело: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали