Африканські перспективи України: навіщо експортувати товари на Чорний континент
02.03.2018 627 0 0
Африканському континенту пророкують не тільки лідерство в демографічній сфері, а й економічне зростання.
ФАКТ. Зараз в Африці проживає близько 1,2 млрд осіб. За прогнозами ООН, до 2050 року на континенті буде жити близько 40% всього населення планети. Таким чином, африканські країни зможуть впливати на світову структуру виробництва і споживання. Експерти вважають, що вже зараз необхідно замислитися про налагодження торговельних взаємин з країнами Африки.
ПРОГНОЗИ. З ростом частка працездатного населення Африка може повторити економічний успіх Азії. Як відомо, Африка - світовий лідер з використання дитячої праці, що значно скорочує навантаження на працездатне населення на континенті. У найближчі 100 років в Африці істотно зміниться клімат, а це може привести до нестачі власної води і продовольства.
ПЕРСПЕКТИВИ. Не дивлячись на голод, злидні і бідність, в Африці повноцінно зростає економіка - міста будуються, країни розвиваються. Територія Африки є одним з найбільш перспективних ринків для світової економіки, так як ВВП африканських країн щороку показує стрімке зростання. В міру економічного розвитку африканці будуть збільшувати споживання їжі, яку раніше вони не могли собі дозволити.
В Україні товари широкого вжитку виробляються у великій кількості, а африканський покупець може стати нашою цільовою аудиторією. При правильному просуванні і підході Україна може значно наростити експорт в країни Африки.
КОНСОЛІДАЦІЯ. Африканський ринок можна завоювати тільки шляхом спільних зусиль, так як Африка спочатку не готова купувати українські товари у великих обсягах, а Україні невигідно поставляти їх в маленьких. Об'єднані поставки від декількох компаній могли б вирішити цю проблему. Поодинці освоїти ринок буде надзвичайно важко. Крім того, над зміцненням співпраці повинна працювати держава, розвиваючи дипломатичні відносини з африканськими країнами.
Джерело: https://etcetera.media/afrikanskie-pe...
Коментарі до матеріалу