• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи обов’язково застосовувати РРО, реалізуючи продукцію рослинництва безпосередньо з поля?

14.05.2019 112 0 0

Сільгосппідприємство вирощує та планує реалізувати продукцію садівництва безпосередньо з поля. Чи можна проводити готівкові розрахунки на місці продажу без застосування реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО)?

Відповідно до п. 1 ст. 9 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР РРО та розрахункові книжки не застосовуються під час здійснення торгівлі продукцією власного виробництва (крім технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення) підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних уповноваженою особою відповідного суб’єкта господарювання.

В усіх інших випадках суб’єкти господарювання, що здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) під час продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, а також операції з приймання готівки для її подальшого переказу, повинні використовувати РРО.

Сільгосппідприємства, що здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі під час продажу товарів (навіть продукцією власного виробництва) не за податковою адресою (адреса місця проведення розрахунків не збігається з податковою адресою сільгосппідприємства), наданні будь-яких послуг у готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо), повинні застосовувати РРО.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали