• Быстрый поиск надежных решений
    и практической информации

Uteka

Я ищу...

Где искать:

расширенный поиск
Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Прийнято закон про тарифи

Народні депутати врахували пропозиції президента і прийняли законопроект № 0919 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)».

Сьогодні в Україні проводяться зміни щодо зниження бюджетного дефіциту і робота з системою освіти тарифів на комунальні послуги. У держави є деякі зобов'язання перед МВФ, і влада зобов'язана забезпечити обґрунтовану систему тарифів на послуги ЖКГ. Тому передбачений у минулій версії закону процес компенсації різниці тарифів на послуги ЖКГ не буде задіяний.

Відповідно з Третім енергетичним пакетом «Україна зобов'язана гарантувати незалежність регулятора від органів держвлади і від інтересів енергогалузі, а це - головна умова функціонування регуляторів в країнах Євросоюзу.

Рада погодилася з пропозиціями глави держави виключити зазначені пункти із закону і прийняла закон з урахуванням пропозицій Президента.

Метою прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)» є усунення правової прогалини у регулюванні повноважень органів державної влади в частині встановлення цін і тарифів на електроенергію і природний газ для населення у тому числі при встановленны державних регульованих цін в розмірі нижчому від економічно обґрунтованого розміру.

З текстом закону ви можете ознайомитись тут: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/we...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы