Подписывайся на информационную страховку бухгалтера
Подписаться

НКЦПФР посилила систему нагляду за пруденційними показниками профучасників ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку посилила систему нагляду за пруденційними показниками професійних учасників ринку.

НКЦПФР на черговому засіданні 16 жовтня 2015 затвердила положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку.

Положення містить порядок розрахунку пруденційних показників для різних видів професійних учасників, а також механізми приведення їх у відповідність і реагування з боку регулятора у разі недотримання.
При розрахунку пруденційних нормативів істотним будуть вважатися відхилення розрахункового нормативного показника на 20% і більше.

Завдяки системі пруденційних показників комісія зможе оперативно виявляти проблеми у фінансовому стані професійних учасників на ранніх стадіях їх виникнення.

На думку регулятора, система пруденційних нормативів сприятиме підвищенню захисту прав інвесторів.
Положення про нагляд за дотриманням пруденційних нормативів професійними учасниками фондового ринку набуває чинності з моменту публікації Міністерством юстицій.

Як повідомляло агентство, Міжнародний валютний фонд рекомендує Україні підвищити незалежність Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до березня 2016 року.

Джерело: 

 

http://bin.ua/news/finance/stockmarke...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы