Получите доступ к более 2 миллионов готовых решений, публикаций и обзоров
Оформить
подписку

Міністерство та ФАО контролюватимуть якість агрохімії

Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) та представниками відповідного бізнесу розпочинає проект протидії наявності фальшивої та контрафактної продукції на ринку пестицидів і агрохімікатів.

Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.
«Мінагрополітики має намір посилити контроль якості на ринку пестицидів. Ми будемо діяти в двох напрямах. Перший – законодавчий. Нам вкрай необхідно внести зміни в діюче законодавство. Адже на сьогоднішній день маємо ряд прогалин в сфері контролю та реєстрації брендів. Другий напрям – робота з митними органами. Ми маємо намір співпрацювати з ДФС в питаннях наповнення відповідних профілів ризиків та проведенні необхідних навчань співробітників різних підрозділів, включаючи персонал профільних лабораторій», - сказала заступник Міністра.

За словами Владислави Рутицької, обсяг неякісної та контрафактної продукції на роздрібному ринку досягає 80%. ФАО оцінює оборот ринку підлобних засобів захисту рослин в Україні в 20-25%, або більш ніж в 200 млн дол. США. «Через такий обсяг неякісної продукції ми маємо ряд проблем: ризики для навколишнього середовища, забруднення підземних вод, чималий економічний збиток для експортерів та фермерів», - додала заступник Міністра.

Джерело: http://agravery.com/uk/posts/show/min...

Комментарии к материалу

Лучшие материалы